Antena TVWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antena TV, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antena TV, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antena TV, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antena TV, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antena TV, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antena TV. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antena TV
Logo canal.jpg
Rodzaj
Sie telewizyjna
Kraj Peru
Haso reklamowe Tu mejor opción (Twój najlepszy wybór)
Kwatera gówna Trujillo , Peru
Programowanie
Format obrazu 480i
Wasno
Waciciel Grupo NORTEL - RED TV
TV Cultura Perú
Historia
Uruchomiona 4 stycznia 2003  ( 04.01.2003 )
Dawne nazwy Antena Norte
Spinki do mankietów
Stronie internetowej Antena TV
(po hiszpasku)
Dostpno
Ziemski
VHF Kana 4 (Huamachuco)
UHF Kana 35 (Trujillo, Chimbote)
Kana 41 (Piura)
Kana 55 (Chiclayo)

Antena TV to peruwiaska stacja telewizyjna, która nadaje swój sygna od 2003 roku z miasta Trujillo do kilku miast w Peru . Kana jest obsugiwany przez firm Grupo NORTEL - RED TV. By to jeden z pierwszych regionalnych kanaów nadawanych w miecie Trujillo.

Historia

Ta regionalna stacja telewizyjna w pónocnym Peru zostaa zaoona w kwietniu 2003 roku i od tego czasu nadaje swój sygna z miasta Trujillo. Posiada repeatery w rónych miastach na pónocy kraju.

Zobacz te

Linki zewntrzne

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Borkowski

To dobry artykuł dotyczący Antena TV. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Magdalena Adamski

Informacje o zmiennej Antena TV są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.