Antero SorianoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antero Soriano, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antero Soriano, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antero Soriano, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antero Soriano, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antero Soriano, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antero Soriano. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antero S. Soriano
Czonek Izby Reprezentantów z duego okrgu kongresowego Cavite
W biurze
15 sierpnia 1925 - 15 czerwca 1929
Poprzedzony Augusto Reyes
zastpiony przez Fidel Ibañez
Senator Filipin z 5. okrgu
Na urzdzie
3 czerwca 1919 - 2 czerwca 1925
Poprzedzony Vicente Ilustre
zastpiony przez José P. Laurel
Gubernator Cavite
W biurze
19121919
Poprzedzony Tomás Mascardo
zastpiony przez Luis Ferrer, Sr.
Dane osobowe
Urodzony
Antero Sosa Soriano

( 03.01.1888 ) 3 stycznia 1888
Tanza , Cavite , kapitan generalny Filipin
Zmary 15 czerwca 1929 (15.06.1929) (w wieku 41)
Obywatelstwo Filipiski
Partia polityczna Nacionalista
Maonek (e)
Gerarda Aquino
( m.  1907, zmar 1914)

Maximina Salud
Dzieci 11
Rezydencja Tanza , Cavite
Alma Mater Escuela de Derecho
Zawód Prawnik

Antero Sosa Soriano (3 stycznia 1888-15 czerwca 1929) by filipiskim kongresmanem, senatorem i gubernatorem Cavite z Tanza , Cavite .

Wczesne ycie

Antero Soriano urodzi si 3 stycznia 1886 r. W Tanza, w prowincji Cavite, a jej syn Adriano Soriano i Aurea Sosa. Studiowa w Liceo de Manila, gdzie w 1904 r. Uzyska tytu Bachelor of Arts. Studiowa prawo w synnym Escuela de Derecho. (obecnie Manila Law College Foundation) w Manili do wrzenia 1907 r., kiedy to wraz ze stu innymi studentami stawia si na egzamin przed trybunaem egzaminacyjnym powoanym przez Sd Najwyszy Filipin . Tylko piciu kandydatów zdao, a Soriano by jednym z nich. Natychmiast rozpocz praktyk prawnicz. Nastpnie zosta prawnikiem Manila Railroad Company .

Kariera polityczna

W czerwcu 1912 roku Soriano zosta wybrany na gubernatora prowincji Cavite w wieku 26 lat. Nastpnie zosta ponownie wybrany w 1916 roku. Zosta wybrany senatorem z V Dystryktu na dwie kadencje w 1919 i 1922 roku . By przewodniczcym Komisji Kolejowej w Manili , przewodniczcym specjalnej komisji ds. Dystrybucji rodków publicznych na prace oraz czonkiem senackiej komisji ds. Rolnictwa i zasobów naturalnych. Jest take czonkiem specjalnej komisji powoanej do zbadania rzekomego zaufania do ziemi na Filipinach .

Zosta mianowany czonkiem filipiskiej misji parlamentarnej, a po przybyciu do Stanów Zjednoczonych zosta przewodniczcym komitetu badajcego Biuro Prasowe Filipin w Waszyngtonie i zaleci jego kontynuacj.

15 sierpnia 1925 roku Soriano zosta wybrany na przedstawiciela duej dzielnicy Cavite w drodze specjalnych wyborów . Wypeni wakat utworzony przez mier republiki Augusto Reyes 3 lipca, na dni przed otwarciem siódmej filipiskiej legislatury . Nastpnie zosta ponownie wybrany na now pen kadencj w 1928 roku .

mier

Soriano zmar na stanowisku 15 czerwca 1929 roku w wieku 41 lat z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Jego szcztki spoczywaj na starym cmentarzu w Tanza , Cavite .

ycie osobiste

5 grudnia 1907 roku Soriano polubi Gerard Aquino, ale 12 lipca 1914 roku owdowia. Nastpnie oeni si ponownie z Maximin Salud. Jego dzieci to Arturo, Julia, Josefina, Milagros, Benjamin, Reynaldo, Adriano, Gerarda, Amelia, Asuncion i Celia.

Dziedzictwo

Autostrada Antero Soriano , droga na pónocno-zachodnim wybrzeu Cavite , zostaa nazwana jego imieniem zgodnie z Ustaw Republiki 5782 uchwalon 21 lipca 1969 roku.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Gregory Jasiński

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Antero Soriano

Marcelina Michalski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antero Soriano jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Bart Lipiński

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Antero Soriano, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Anita Rak

Informacje o zmiennej Antero Soriano są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.