Antes muerta que sencillaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antes muerta que sencilla, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antes muerta que sencilla, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antes muerta que sencilla, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antes muerta que sencilla, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antes muerta que sencilla, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antes muerta que sencilla. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antes muerta que sencilla
Maria isabel antes muerta que sencilla single.jpg
Singiel : María Isabel
z albumu ¡No me toques las palmas que me conozco!
Wydany 2004
Etykieta Universal Music Group
Twórcy piosenek María Isabel
María Isabel podaje chronologi
Antes muerta que sencilla
(2004)
"¡No me toques las palmas que me conozco!"
(2006)
Teledysk
Antes muerta que sencilla w YouTube
Zgoszenie do Junior Eurovision Song Contest 2004
Kraj
Artyci
Jzyk
Wystp w finale
Ostateczny wynik
1
Punkty kocowe
171
Chronologia wejcia
Desde el cielo (2003)   
Te traigo flores (2005)

Antes muerta que sencilla (po angielsku : Wol by martwy ni zwyky) to piosenka skomponowana i napisana przez hiszpask piosenkark Marí Isabel w 2004 roku, kiedy miaa 9 lat. Byo to hiszpaskie zgoszenie na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Juniorów 2004 i wygrao konkurs z rekordow wówczas liczb 171 punktów. Póniej sta si wielkim hitem w Hiszpanii, Ameryce aciskiej, Japonii, a take znalaz si w pierwszej dziesitce we Francji i w pierwszej dwudziestce w Szwajcarii. piewaa piosenk w rónych programach gocinnych.

Wersja okadki zostaa nagrana przez regionalny meksykaski zespó Los Horóscopos de Durango i staa si popularna na scenie Duranguense , odnoszc ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Ten sam tytu zosta uyty w ich albumie z 2005 roku.

Wykresy

Wykres (2004)
Pozycja szczytowa
Wykres singli belgijskich (Walonia) 36
Wykres Single SNEP dla Francji 6
Niemiecka lista singli 89
Wykres szwajcarskich singli 18

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Tatiana Chmiel

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Ewa Brzeziński

Ten wpis o Antes muerta que sencilla był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Krzysztof Orzechowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antes muerta que sencilla.

Paulina Ostrowski

Wreszcie artykuł o Antes muerta que sencilla, który jest łatwy do przeczytania.