Anthea RedfernWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthea Redfern, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthea Redfern, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthea Redfern, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthea Redfern, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthea Redfern, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthea Redfern. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthea Redfern
Urodzony
Anthea Bernice Redfern

( 15.04.1948 ) 15 kwietnia 1948
Maonek (e)
(1 dziecko)

Anthea Bernice Redfern (urodzony 15 kwietnia 1948) to brytyjski byego telewizji gospodyni, najlepiej znany jako asystent Bruce Forsyth , mem szeciu lat, az BBC s pokolenie gry podczas jej pierwszego uruchomienia w 1970 roku.

Redfern urodzi si w Newton Abbot , Devon . Szkolia si jako tancerka, a nastpnie pracowaa jako modelka w Paryu i Wielkiej Brytanii: bya jedn z pierwszych modelek, które pojawiy si na trzeciej stronie The Sun , cho nie topless. W 1969 roku Redfern zostaa króliczkiem Playboya pracujcym w londyskim klubie przy Park Lane, gdzie miaa na imi Sasha. Zostaa "Miss London" w 1970 roku. Jej pierwsze maestwo byo z pikarzem Torquay United i Bristol Rovers , Robinem Stubbsem . Redfern przesucha pidziesiciu dwóch innych kandydatów i zosta wybrany na gospodarza The Generation Game z Forsythem.

Para miaa romans, a Forsyth i jego ona od dwudziestu lat, Penny Calvert, rozwiedli si w 1973 roku. Forsyth i Redfern pobrali si w Wigili 1973 roku w biurze stanu Windsor i mieli dwie córki, Charlotte i Louisa. W 1979 roku rozwiedli si, a Redfern polubi dewelopera Freddiego Hoffmana, z którym miaa córk w Indiach; ona i Hoffman póniej rozwiedli si. Obecnie mieszka gównie w Marbelli w Hiszpanii i ponownie pojawia si w brytyjskiej telewizji, w tym w Come Dine With Me .

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Kate Majchrzak

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthea Redfern.

Wiktoria Polak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Magdalena Nowakowski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthea Redfern.

Marianna Cybulski

Ładny artykuł z _zmienna.