Anthimus VII z KonstantynopolaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthimus VII z Konstantynopola, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthimus VII z Konstantynopola, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthimus VII z Konstantynopola, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthimus VII z Konstantynopola, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthimus VII z Konstantynopola, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthimus VII z Konstantynopola. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthimus VII z Konstantynopola
Ekumeniczny Patriarcha Konstantynopola
Anthimus vii.jpg
Koció Koció w Konstantynopolu
W biurze 1 lutego 1895-10 lutego 1897
Poprzednik Neophytus VIII z Konstantynopola
Nastpca Konstantyn V Konstantynopola
Dane osobowe
Urodzony 1827
Zmary 19 grudnia 1913

Anthimus VII lub Anthimos VII Tsatsos (1827, Filiates - 19 grudnia 1913) by ekumenicznym patriarch Konstantynopola od 1895 do 1896. Zmar w Halkach w Turcji .

W 1895 roku skrytykowa encyklika Praeclara gratulationis publicae od papiea Leona XIII .

Tytuy prawosawne
Poprzedzony przez
Neofita VIII
Ekumeniczny Patriarcha Konstantynopola
18951896
Nastpca
Constantine V

Opiniones de nuestros usuarios

Urszula Zakrzewski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Jakub Kwiecień

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthimus VII z Konstantynopola jest tym, którego szukałem.

Maja Kaczmarek

Artykuł o Anthimus VII z Konstantynopola jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Emilia Janiszewski

Dzięki za ten post na Anthimus VII z Konstantynopola, właśnie tego potrzebowałem