Anthony Allen (szeroka suchawka)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Allen (szeroka suchawka), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Allen (szeroka suchawka), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Allen (szeroka suchawka), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Allen (szeroka suchawka), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Allen (szeroka suchawka), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Allen (szeroka suchawka). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Allen
Nr 85, 89
Urodzony: ( 29.06.1959 ) 29 czerwca 1959
McComb, Mississippi
Informacje o karierze
Stanowiska Szeroka suchawka
Szkoa Wysza Waszyngton
Projekt NFL 1983 / Runda: 6 / Pick: 156
Historia kariery
Jako gracz
19831984 Los Angeles Express
1984 Michigan Panthers
1985 Portland Breakers
19851986 Atlanta Falcons
19871988 Washington Redskins
1989 San Diego Chargers
Statystyki kariery
Przyjcia 44
Przyjmowanie stoczni 767
Przyoenia 8

Anthony Derrick Allen (urodzony 29 czerwca 1959) to byy zawodowy amerykaski pikarz , który przez pi sezonów gra z szerokim odbiornikiem w Atlanta Falcons , Washington Redskins i San Diego Chargers . Gra w futbol uniwersytecki na University of Washington i zosta powoany w szóstej rundzie draftu do NFL z 1983 roku .

Kariera zawodowa

Allen zadebiutowa zawodowo w United States Football League (USFL) w 1983 roku. Allen zosta pierwotnie wybrany przez USFL Tampa Bay Bandits w trzeciej rundzie USFL Draft 1983 . Po tym, jak zosta wybrany w szóstej rundzie NFL Draft 1983 , Los Angeles Express naby prawa do USFL od Bandits do czwartej rundy wybrania USFL Draft 1984 . Natychmiast podpisa kontrakt z Expressem i rozpocz ostatnie osiem meczów sezonu 1983 USFL, apic 37 poda na 613 jardów i trzy przyoenia.

W 1984 roku Allen rozpocz sezon z Expressem, jednak w poowie sezonu zosta sprzedany Michigan Panthers za wybór draftu po omiu meczach. Pantery przede wszystkim pozyskay Allena, aby wypeni pustk, która pozostaa po tym, jak odbierajcy gwiazd Panthers Anthony Carter straci w tym sezonie zaman rk. Allen zakoczy sezon 34 przyjciami na 535 jardów i przyoeniami.

Kiedy Panthers poczyy si z Oakland Invaders przed sezonem USFL 1985, Allen nie by chroniony w fuzji i zosta wybrany w projekcie rozproszenia przez Baltimore Stars . Zosta zwolniony przez Stars i podpisa kontrakt z Portland Breakers 3 kwietnia 1985. Rozegra sze meczów (zaczynajc od trzech) dla Breakers, apic dziewi poda na 133 jardy i dwa przyoenia, zanim zosta wypuszczony 14 maja.

W swoim pierwszym meczu Redskins przeciwko St. Louis Cardinals , jako rozegrany obroca , Allen mia osiem chwytów na 255 jardów i trzy przyoenia, co nadal jest rekordem serii. By to pierwszy mecz rozegrany podczas strajku graczy NFL w 1987 roku . Bdc z Redskins, Allen wygra Super Bowl .

Kariera trenerska

Od 2004 do 2010 roku Allen trenowa pik non w Garfield High School w Seattle w stanie Waszyngton.

Zobacz te

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Grzegorz Krzemiński

Ten wpis na Anthony Allen (szeroka suchawka) pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Emil Zarzycki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Allen (szeroka suchawka).

Gabriel Czaja

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Allen (szeroka suchawka) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Wiktor Gajewski

Artykuł o Anthony Allen (szeroka suchawka) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Gabriel Szewczyk

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.