Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia ShaftesburyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury Bt (16 stycznia 1652-2 listopada 1699), znany jako Lord Ashley od 1672 do 1683, by angielskim parserem i czonkiem parlamentu .

Shaftesbury by synem Anthony'ego Ashley-Coopera, 1.hrabiego Shaftesbury i Lady Frances Cecil. Zosta wybrany do Izby Gmin w Weymouth i Melcombe Regis w 1673 r., Któr peni do 1679 r. W 1683 r. Zastpi swego ojca w hrabstwie i wstpi do Izby Lordów .

Lord Shaftesbury polubi Lady Dorothy Manners , córk Johna Mannersa, 8.hrabiego Rutland , w 1669 r. Zmar w listopadzie 1699 r. W wieku 47 lat, a nastpc jego tytuów zosta jego syn Anthony , który sta si znanym filozofem i pisarzem.

Bibliografia

  • Kidd, Charles, Williamson, David (redaktorzy). Peerage and Baronetage Debretta (wydanie z 1990 r.). Nowy Jork: St Martin's Press, 1990.

Zewntrzne linki

Parlament Anglii
Poprzedzony przez
Sir Williama Penna
Bullena Reymesa
Winstona Churchilla
Sir Johna Coventry'ego
Czonek parlamentu do
Weymouth i Melcombe Regis

1670-1679
Z: Bullen Reymes 1670/73
Winston Churchill 1670/79
Sir John Coventry 1670/79
John Man 1673/79
Thomas Browne 1679
Michael Harvey 1679
Nastpca
Sir John Coventry
Thomas Browne
Michael Harvey
Sir John Morton
Biura wojskowe
Pusty
Tytu ostatnio posiadany przez
Bullen Reymes
Wiceadmira Dorset
16791699
Nastpca
Thomas Strangways
Parostwo Anglii
Poprzedzony przez
Anthony'ego Ashley-Coopera
Hrabia Shaftesbury
16831699
Nastpca
Anthony Ashley-Cooper

Opiniones de nuestros usuarios

Bernadeta Jarosz

Dzięki za ten post na Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury, właśnie tego potrzebowałem

Elena Bukowski

W tym poście o Anthony Ashley-Cooper, 2.hrabia Shaftesbury dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.