Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia ShaftesburyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Hrabia Shaftesbury

Poprzednik 7. hrabia Shaftesbury
Nastpca 9. hrabia Shaftesbury
Urodzony Anthony Ashley-Cooper 27 czerwca 1831 Anglia
( 1831-06-27 )
Zmary 13 kwietnia 1886 (13.04.1886) (w wieku 54)
Narodowo jzyk angielski
Maonek (e) Lady Harriet Chichester

Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury Bt DL (27 czerwca 1831-13 kwietnia 1886), stylizowany na Lorda Ashleya w latach 1851-1885, by brytyjskim rówienikiem . By synem 7.hrabiego Shaftesbury .

Kariera

Zosta powoany do kornetu w Dorsetshire Yeomanry w dniu 26 lipca 1856 roku i awansowa na porucznika 21 stycznia 1857 roku. 27 stycznia 1857 roku zosta mianowany zastpc porucznika Dorset. Zrezygnowa ze suby klasa redniorolnych chopów w kwietniu 1859. By czonkiem parlamentu do Kingston upon Hull od 1857 do 1859 roku i Cricklade od 1859 do 1865. By mecenasem i czonek Towarzystwa zwalczaniu handlu opium .

W dniu 7 czerwca 1858 roku zosta mianowany porucznikiem Królewskiego Puku Strzelców Milicji Antrim. W dniu 16 marca 1860 roku zosta mianowany porucznikiem w South Middlesex Rifle Volunteer Corps. Zrezygnowa ze suby w South Middlesex 6 wrzenia 1860 r., Aby 17 wrzenia zosta kapitanem w londyskim Irish Volunteer Corps.

7 wrzenia 1860 zosta awansowany do stopnia kapitana Milicji Antrim, któr zrezygnowa na pocztku 1862. Zrezygnowa ze suby w londyskim Irlandzkim Korpusie Ochotniczym 1 kwietnia 1863 roku. 6 lutego 1862 zosta awansowany na podpukownika Dorsetshire Regiment of Militia, stanowisko piastowa do 1 czerwca 1872.

12 maja 1875 r. Zosta mianowany porucznikiem w Londyskim Korpusie Ochotników Artylerii Królewskiej Marynarki Wojennej, a 7 czerwca 1880 r. Zosta honorowym dowódc Brygady Londyskiej RNAV.

Rodzina

Lord Shaftesbury polubi Lady Harriet August Ann Seymourin Chichester (zm. 14 kwietnia 1898), jedyn córk (i jedyne ocalae dziecko) trzeciego markiza Donegall , w dniu 22 sierpnia 1857. Mieli szecioro dzieci:

Za ycia swojego ojca, jako Lord Ashley, by rozczarowujcym spadkobierc , nieustannie zaduajcym si u swojej ekstrawaganckiej ony.

mier

Lord Shaftesbury popeni samobójstwo sze miesicy po zdobyciu tytuu .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Parlament Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Williama Digby'ego Seymoura
Jamesa Claya
Czonek parlamentu do Kingston upon Hull
1857 - 1859
z: James Clay
Nastpca
Joseph Hoare
James Clay
Poprzedzony przez
Johna Neeld
Johna Neelda
Pose do Cricklade
1859 - 1865
Wraz z: Ambrose Lethbridge Goddard
Nastpca
Sir Daniel Gooch
Ambrose Lethbridge Goddard
Parostwo Anglii
Poprzedzony przez
Anthony'ego Ashley-Coopera
Hrabia Shaftesbury
18851886
Nastpca
Anthony Ashley-Cooper

Opiniones de nuestros usuarios

Damian Rak

Artykuł o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Klaudia Czarnecki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Ashley-Cooper, 8.hrabia Shaftesbury tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.