Anthony BarbarWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Barbar, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Barbar, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Barbar, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Barbar, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Barbar, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Barbar. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Barbar
Informacje osobiste
Urodzony ( 18.11.1992 ) 18 listopada 1992
Sport
Sport Pywanie

Anthony Barbar (urodzony 18 listopada 1992) jest libaskim pywakiem . Bra udzia w biegu na 50 m stylem dowolnym mczyzn podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016, gdzie zaj 50. miejsce.

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016

Sport Zdarzenie Ranga Czas
Pywanie
50 m stylem dowolnym, mczyni
50
23,77

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Leszek Wieczorek

Świetny post o Anthony Barbar.

Asia Dziedzic

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthony Barbar jest tym, którego szukałem.

Malwina Kaczmarek

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Helena Krzemiński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Sebastian Biernacki

To dobry artykuł dotyczący Anthony Barbar. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.