Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of FleteWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bingham Mildmay, 2. baron Mildmay of Flete (14 kwietnia 1909-12 maja 1950) by znanym amatorem z przeszkodami , który ciga si w Grand National . On równie inspirowane Królowej Matki zainteresowanie jest w wycigach Narodowy Hunt .

Wczesne ycie

Mildmay by synem Francisa Binghama Mildmaya, 1. barona Mildmaya z Flete i jego ony Alice Grenfell.

Uczy si w St Cyprian's School w Eastbourne , gdzie zachcano go do jazdy na South Downs oraz w Eton . Nastpnie uda si do Trinity College w Cambridge , gdzie by czonkiem University Pitt Club .

Walczy w II wojnie wiatowej jako oficer Gwardii Walijskiej , dochodzc do stopnia kapitana. Udao mu si uzyska tytu 2. barona Mildmay of Flete w dniu 8 lutego 1947.

Bieg z przeszkodami

Nitty Mildmay, chudy, sze stóp z pochylonymi ramionami, by dobrze znanym i popularnym amatorem biegaczy z przeszkodami. Jedzi w Grand National przed wojn i po wojnie, stajc si znanym jako wytrway trier, pomimo kilku pechów.

W 1936 r., Jadc na 100-1 Davy Jones, prowadzi na przedostatnim pocie, gdy pka klamra lejców i ko wypad. W 1947 roku upad pod Folkestone i zrani si w szyj, co doprowadzio do szeregu ataków skurczów powodujcych kalectwo. W Grand National w 1948 roku zaj trzecie miejsce na swoim ulubionym koniu Cromwell, po ataku skurczu, który oznacza, e by tylko pasaerem.

W swojej karierze jedzi 197 zwycizcami z 1037 jazd w ramach National Hunt Rules. Jego najwysza bya 38 zwycizców w sezonie 1949/50. Czterokrotnie by czoowym amatorem i podzieli ten tytu w sezonie 1937/38. Jecha omioma zwycizcami w Cheltenham , w tym trzema na The Festival . Jego ostatecznym zwycizc by sam, dobry owca, Prince Brownie, na nieistniejcym ju torze wycigowym w Kent w Wye w poniedziaek 8 maja 1950 r. Jego ostatnia jazda bya w kolejnej przeszkodzie handicapowej, kiedy zaj 5. miejsce na Lady Beware Petera Cazaleta. pónej ziemi .

Jednak najbardziej godnym uwagi dziedzictwem Mildmay byo prawdopodobnie wzbudzenie zainteresowania wycigami skokowymi w Jej Królewskiej Moci Królowej Matki . Podczas kolacji w zamku Windsor w 1949 roku Mildmay usiada obok ówczesnej królowej Elbiety i przekonaa j, e powinien kupi jej konia, aby podzieli si nim z jej córk, a potem ksin Elbiet . Trener Mildmay, Peter Cazalet, wybra dla nich Monaveen. Monaveen wygra dla nich swój pierwszy wycig w Fontwell Park , zaj drugie miejsce w Grand Sefton Chase w Aintree , a nastpnie wzi udzia w prestiowym wycigu Queen Elizabeth Chase w Hurst Park . Rezultatem bya pasja do sportu, która przetrwaa Królow Matk do koca ycia.

Wczesna mier

W 1950 roku Mildmay dozna ataku skurczu podczas pywania u poudniowego wybrzea Devon. Uton w wieku 41 lat.

Nie by onaty, a tytu wygas.

Uczczenie pamici

Mildmay zostawi konie swojemu dawnemu koledze wycigowemu i wojennemu Peterowi Cazaletowi . Wród nich by Manicou, który sta si drugim biegaczem z przeszkodami Królowej Matki.

The Times nazwa go The Last of the Corinthians i napisa: Nigdy nie byo trudniejszego jedca, lepszego przegranego ani popularniejszego zwycizcy: i chocia zawsze ceni wycig bardziej ni zwycistwo, a zwycistwo bardziej ni nagrod , by moe nie gardziby nagrod, któr zdoby - która jest rodzajem niemiertelnoci wród Anglików .

Zosta upamitniony w kilku wydarzeniach zainicjowanych przez jego przyjació. Nale do nich: Mildmay of Flete Handicap Chase na Cheltenham Racecourse , Mildmay Stakes na Newton Abbot Racecourse oraz Anthony Mildmay, Peter Cazalet Memorial Chase na Sandown Park Racecourse . Wszystkie te wycigi zmieniy teraz swoje nazwy. Grade 2 Mildmay Novices 'Chase odbywa si w Aintree nad Mildmay Course w 2. dniu Wielkiego Narodowego Spotkania.

Zosta upamitniony w The Mildmay Course at Aintree Racecourse , który zosta otwarty na jego pamitk w 1953 r. [1] . Tor Mildmay w Aintree zosta zaprojektowany przez Lorda Mildmaya i Sir Johna Crockera Bulteela w celu wprowadzenia pocztkujcych koni do Aintree. Pierwotny ukad toru posiada mini ogrodzenia narodowe, majce na celu wprowadzenie konie w typ ogrodze, jakie mona spotka na samym Grand National Course. Jednak nigdy nie byli tak popularni wród trenerów, a pola w trakcie kursu byy zwykle mae. W tym czasie Aintree organizowa spotkania NH tylko w grudniu i styczniu. Po poowie lat szedziesitych, kiedy w Aintree odbyo si tylko spotkanie krajowe, kurs Mildmay by uywany tylko raz w roku na 2-milowym wycigu nowicjuszy zwanym Mildmay Novices 'Chase. W Aintree w Grand National Day nadal odbywa si dwumetrowy wycig nowicjuszy, który obecnie jest wycigiem stopnia 1 zwanym Maghull Novices 'Chase. Miniaturowe ogrodzenia National zostay zastpione konwencjonalnymi brzozowymi ogrodzeniami z przeszkodami w 1975 roku, w którym zaprzestano wycigów paskich w Aintree. W 1990 roku zmieniono ukad Mildmay Course.

PG Wodehouse cytowa Mildmay'a jako bardzo typowy bohatera Bertiego Woostera , ale poniewa pierwsze historie Bertiego Woostera pojawiy si w 1916 roku, kiedy Mildmay mia zaledwie siedem lat, nie móg by inspiracj, jak si czasem twierdzi.

Linki zewntrzne

Bibliografia

Peerage Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Francisa Mildmaya
Baron Mildmay z Flete
19471950
Wygin

Opiniones de nuestros usuarios

Violetta Marek

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Mieczyslaw Sobczyk

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Marzena Bielecki

Ładny artykuł z _zmienna.

Jan Bartczak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Bingham Mildmay, 2nd Baron Mildmay of Flete.