Anthony CavalcanteWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Cavalcante, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Cavalcante, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Cavalcante, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Cavalcante, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Cavalcante, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Cavalcante. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Cavalcante
Czonek Izba Reprezentantów USA
z Pennsylvania s 23. dzielnicy
Peni funkcj
3 stycznia 1949 - 3 stycznia 1951
Poprzedzony William J. Crow
zastpiony przez Edward L. Sittler, Jr.
Czonek Senatu Pensylwanii
W biurze
19351943
Dane osobowe
Urodzony ( 06.02.1897 ) 6 lutego 1897
Vanderbilt , Pensylwania
Zmary 29 padziernika 1966 (29.10.1966) (w wieku 69)
Partia polityczna Demokratyczny

Anthony Cavalcante (6 lutego 1897 - 29 padziernika 1966) by przedstawicielem Stanów Zjednoczonych w Pensylwanii .

Anthony Cavalcante urodzi si w Vanderbilt w Pensylwanii . Suy za granic w Kompanii D, Sto i Dziesitej Piechoty, dwudziestej ósmej dywizji , od 3 maja 1918 r. Do 6 maja 1919 r. I zosta odznaczony Purpurowym Sercem . By studentem Uniwersytetu Bucknella w Lewisburgu w Pensylwanii w 1920 i 1921 roku oraz Penn State College w 1921.

Ukoczy szko prawnicz Dickinson College w Carlisle w Pensylwanii w 1924 r. By czonkiem Senatu stanu Pensylwania w latach 19351943. Pracowa jako gówny radca w United Mine Workers of America , District Four of German Township School District. , Zarzdcy dróg w gminach niemieckich oraz nadzorcy drogowi w gminie poudniowej .

Cavalcante zosta wybrany demokrat na 81 Kongres w 1948 roku, pokonujc urzdujcego republikaskiego kongresmana Williama J. Crow . By nieudanym kandydatem do reelekcji w 1950 roku , pokonanym przez republikanina Edwarda L. Sittlera . Po pobycie w Kongresie powici si praktyce prawniczej i zmar w Uniontown w Pensylwanii w wieku 69 lat.

Bibliografia

  • Kongres Stanów Zjednoczonych. Anthony Cavalcante (id: C000259) . Katalog biograficzny Kongresu Stanów Zjednoczonych . ródo 15.02.2008
Izba Reprezentantów USA
Poprzedzony przez
Williama J. Crow
Czonek  Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
z 23. okrgu kongresowego Pensylwanii w

latach 19491951
Nastpca
Edward L. Sittler Jr.

Opiniones de nuestros usuarios

Agnes Michalik

Dzięki za ten post na Anthony Cavalcante, właśnie tego potrzebowałem

Wioletta Strzelecki

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Cavalcante.

Witold Mielczarek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Agnes Rudnicki

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Cavalcante jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.