Anthony Chaplin, 3. wicehrabia ChaplinWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Freskyn Charles Hamby Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin (14 grudnia 1906 - 18 grudnia 1981) by brytyjskim dziedzicznym rówienikiem oraz zoologiem amatorem i muzykiem.

Biografia

Urodzony w 1906 roku Chaplin by synem Erica Chaplina, 2. wicehrabiego Chaplina i Hon Gwladys Wilson, córki Charlesa Wilsona, 1. barona Nunburnholme i Florence Wellesley. Uczy si w Radley College .

W latach 1935 i 1936 Chaplin uda si na wypraw zoologiczn na Now Gwine . By sekretarzem Towarzystwa Zoologicznego w Londynie w latach 1952-1955 i czonkiem jego Rady.

Chaplin studiowa kompozycj muzyczn w Paryu u Nadii Boulanger w latach 1936-1939. W latach 1940-1946 suy jako oficer w Królewskich Siach Powietrznych , uzyskujc stopie porucznika lotnictwa .

Chaplin zastpi swojego ojca jako trzeci wicehrabia Chaplin w 1949 roku.

Maestwa i dzieci

Chaplin oeni si po raz pierwszy 9 stycznia 1933 r. Z Alvilde Bridges (19091994), jedyn córk generaa broni sir Toma Bridgesa . Mieli jedn córk:

  • Hon Oenone Clarissa Chaplin (urodzony 12 kwietnia 1934)

Maestwo z Alvilde zostao rozwizane w 1950 r., A 16 marca 1951 r. Polubi po drugie Hon Rosemary Lyttelton (19222003), córk Olivera Lytteltona, pierwszego wicehrabiego Chandosa i Lady Moiry Osborne. Mieli dwie córki:

  • Hon Miranda Amadea Chaplin (urodzony 3 stycznia 1956)
  • Hon Christina Susanna Chaplin (urodzony 16 grudnia 1958)

Lord Chaplin zmar w 1981 r. W Belgravia w Londynie, kiedy pod nieobecno mskich spadkobierców wicehrabia wymar.

Pochodzenie

Bibliografia

Linki zewntrzne

Stowarzyszenia zawodowe i akademickie
Poprzedzony przez
Sheffield Airey Neave
Sekretarz Towarzystwa Zoologicznego Londynu
19521955
Nastpca
Solly Zuckerman
Peerage Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Erica Chaplina
Viscount Chaplin
19491981
Wygin

Opiniones de nuestros usuarios

Eva Drozd

Wreszcie artykuł o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, który jest łatwy do przeczytania.

Lidia Panek

Informacje o zmiennej Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Peter Makowski

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin.

Konrad Kania

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Chaplin, 3. wicehrabia Chaplin, jest to bardzo dobra opcja.