Anthony ChiversWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Chivers, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Chivers, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Chivers, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Chivers, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Chivers, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Chivers. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Chivers
Informacje osobiste
Urodzony ( 30.10.1936 ) 30 padziernika 1936
Marylebone , Londyn, Anglia
Sport
Sport Strzelectwo sportowe

Anthony J Chivers (urodzony 30 listopada 1936) to byy brytyjski midzynarodowy strzelec sportowy . Bra udzia w konkurencji pistoletu 50 metrów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1964 .

Reprezentowa równie Angli w przypadku 50 metrów swobodnego pistoletu, w 1966 Imperium Brytyjskiego i Wspólnoty Brytyjskiej Gry w Kingston , Jamajka .

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Irina Mazur

Wreszcie artykuł o Anthony Chivers, który jest łatwy do przeczytania.

Dominik Dobrowolski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Chivers.

Marta Borkowski

Ten wpis na Anthony Chivers pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.