Anthony D. SayreWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony D. Sayre, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony D. Sayre, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony D. Sayre, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony D. Sayre, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony D. Sayre, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony D. Sayre. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Dickinson Sayre (29 kwietnia 1858-17 listopada 1931) by sdzi Sdu Najwyszego Alabamy w latach 1909-1931.

Biografia

Urodzony w Tuskegee, Alabama, jego rodzice Daniela Sayre i Musidora Sayre (z domu Morgan), jego rodzice byli wczesnymi osadnikami w Alabamie, którzy przeprowadzili si z Ohio (ojciec) i Tennessee (matka). By bratankiem senatora Johna Tylera Morgana . Po dwóch latach prywatnej szkoy Sayre zapisa si do Roanoke College w Wirginii . Powróci na studia prawnicze u sdziego Thomasa Manna Arringtona (1829-1895). W 1863 TM Arrington by podpukownikiem w Vicksburg, MS w Konfederacji. W latach osiemdziesitych XIX wieku sdzia Arrington by sdzi procesowym w Montgomery. W 1880 roku Sayre zosta przyjty do palestry.

Przez nastpne trzydzieci lat reprezentowa miasta i powiaty na rónych stanowiskach. W latach 18831889 peni funkcj sekretarza sdu miejskiego, przedstawiciela hrabstwa Montgomery w legislaturze stanowej w latach 18901893 oraz senatora stanowego od 1894 do 1897. W drugiej kadencji by prezesem Senatu Stanowego . Zrezygnowa z Senatu, gdy w 1897 roku zosta wybrany na sdziego sdu miejskiego w Montgomery, do którego zosta ponownie wybrany w 1903 roku.

Stanowy Sd Najwyszy

W 1909 r. Zastpca sdziego James R. Dowdell zosta sdzi gównym, a gubernator Braxton Bragg Comer mianowa Sayre na stanowisko sdziego zastpczego . Suy przez nastpne 22 lata. Uwaany by za przeciwnika kary mierci i antyformalist. Zelda Fitzgerald w swoim pó-autobiograficznym Save Me the Waltz napisaa, e Sayre by odlegy i odlegy.

ycie osobiste

Sayre polubi Minerv Minnie Buckner Machen (1860-1958), córk Willisa Bensona Machena i jego trzeciej ony, byej Victorii Theresy Mims, z Eddyville, Kentucky, 17 stycznia 1884 roku w hrabstwie Lyon w stanie Kentucky. Mieli omioro dzieci (z których troje zmaro w wieku niemowlcym): Daniel Morgan Sayre (1884-1885) (zmar w wieku osiemnastu miesicy z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych), Marjorie Sayre (1886-1960) (pani Minor Williamson Brinson), Daniel Morgan Sayre ( 1887-1888) (zmar jako niemowl), Rosalind Tootsie Sayre (1889-1979) (pani Newman Smith), Clothilde Tilde Sayre (1891-przed 1986) (pani John Munford Palmer), Anthony Dickinson Sayre Jr. (1894-1933) (zmara z powodu powika malarii), Lenora Sayre (1897-1899) (zmara na bonic w wieku dwóch lat) i Zelda Sayre (1900-1948) (ona powieciopisarza F. Scotta Fitzgeralda ).

By demokrat .

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Lukasz Kujawa

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony D. Sayre, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Jacek Matuszewski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony D. Sayre, jest to bardzo dobra opcja.

Czeslaw Kaczmarczyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony D. Sayre i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Iza Krawczyk

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony D. Sayre, daje dużo pewności.

Janusz Bednarski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.