Anthony Davis (obroca)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Davis (obroca), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Davis (obroca), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Davis (obroca), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Davis (obroca), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Davis (obroca), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Davis (obroca). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Davis
Nie. MGS
Informacje osobiste
Urodzony: ( 17.03.1969 ) 17 marca 1969
Informacje o karierze
Szkoa Wysza: Utah
Draft do NFL: 1992  / Runda: 11 / Pick: 301
Historia kariery
  * Tylko poza sezonem i / lub czonek druyny treningowej
Najwaniejsze wydarzenia zawodowe i nagrody
Statystyki kariery NFL
Walizki : 256
Worki : 12.5
Przechwyty : 5
Statystyki graczy na NFL.com

Anthony Darvise Davis (ur. 7 marca 1969) to byy obroca futbolu amerykaskiego w National Football League, który gra w latach 1993-2000. Gra w futbol uniwersytecki na University of Utah . W 2008 roku Anthony doczy do kadry trenerskiej na Uniwersytecie MidAmerica Nazarene w Olathe w stanie Kansas, aby trenowa linebackerów.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Jozef Kania

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Beata Kurek

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Davis (obroca)

Marcel Majewski

To dobry artykuł dotyczący Anthony Davis (obroca). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Olga Kowalczyk

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Davis (obroca).