Anthony E. RussoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony E. Russo, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony E. Russo, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony E. Russo, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony E. Russo, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony E. Russo, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony E. Russo. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony E. Russo (urodzony w Phillipsburg, New Jersey ) jest politykiem Amerykaskiej Partii Demokratycznej, który suy w Senacie stanu New Jersey i jako burmistrz Union Township w stanie New Jersey .

Russo uzyska tytu licencjata w Lafayette College oraz LLB w Rutgers University Law School.

Russo suy przez 27 lat w Komitecie Union Township, w tym przez 10 lat jako burmistrz Union Township, Union County, New Jersey . Zosta wybrany do Senatu stanu New Jersey w 1977 roku, kiedy pokona byego prezydenta Senatu Franka X. McDermotta. Russo wygra 990 gosami, 51% -49%. Po zakoczeniu kadencji jako stanowego senatora wróci do Komitetu Union Township, gdzie suy przez dodatkowe dziesi lat, z czego wikszo jako burmistrz Unii.

Russo przez wiele lat suy jako Dostrajacz Hrabstwa Union. Peni równie funkcj prokuratora miejskiego Winfield Park oraz asystenta radcy hrabstwa Union County Counsel. Zosta wprowadzony do Hall of Fame of the New Jersey League of Municipalities, a take do Hall of Fame of the Union Historical Society.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Jozef Mazurek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Bozena Urban

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony E. Russo

Alicja Kot

Świetny post o Anthony E. Russo.

Tadeusz Socha

Ten wpis o Anthony E. Russo był właśnie tym, co chciałem znaleźć.