Anthony Fell (polityk)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Fell (polityk), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Fell (polityk), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Fell (polityk), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Fell (polityk), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Fell (polityk), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Fell (polityk). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Sir Anthony Fell (18 maja 1914 - 20 marca 1998) by politykiem brytyjskiej Partii Konserwatywnej . Zasiada w Izbie Gmin przez wikszo lat od 1951 do 1983.

Wczesne ycie

Uczy si w Nowej Zelandii oraz w Bedford School .

Kariera polityczna

Fell jako pierwszy stan do Parlamentu w wyborach uzupeniajcych na siedzib Brigga w 1948 roku, ale zosta pokonany przez Lance Mallalieu z Partii Pracy . Sta w kolejnych wyborach uzupeniajcych rok póniej w Hammersmith South , ale zosta pokonany przez Thomasa Williamsa , podobnie jak w wyborach powszechnych w 1950 r .

Zosta wybrany w 1951 roku wyborach jako czonek parlamentu (MP) do Great Yarmouth , siedzenia, które odbya si na pocztku 20 wieku przez jego dziadka Sir Arthur Fell . Yarmouth zwróci go do Izby Gmin w trzech kolejnych wyborach. W wyborach powszechnych w 1966 r . Mandat zdoby Hugh Gray z Partii Pracy , z przewag 797.

Fell odzyska mandat w wyborach powszechnych w 1970 roku z wikszoci ponad 3000 gosów i zachowa je w trzech kolejnych wyborach, a do przejcia na emerytur, w wieku 69 lat, w wyborach powszechnych w 1983 roku . Zosta pasowany na rycerza w 1982 roku. Jego nastpc by Michael Carttiss , inny konserwatysta.

Fell by czonkiem Conservative Monday Club .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Parlament Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Ernesta Kinghorna
Czonek parlamentu dla Yarmouth
1951 - 1966
Nastpca
Hugh Gray
Poprzedzony przez
Hugh Graya
Czonek parlamentu dla Yarmouth
1970 - 1983
Nastpca
Michael Carttiss
(dla Great Yarmouth )


Opiniones de nuestros usuarios

Ela Augustyniak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Fell (polityk).

Wlodzimierz Okoń

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.