Anthony Francis Nugent, 9.hrabia WestmeathWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath (1 listopada 1805-12 maja 1879) by irlandzkim pariem.

Nugent by potomkiem Richarda Nugenta, 2.hrabiego Westmeath , ale tytu nosi inna linia Nugents, a jego wasna rodzina przyja tytu Barona Nugenta z Riverston. By synem Williama Thomasa Nugenta, 5. Barona Nugenta z Riverston i Catherine Bellew z Mount Bellew w hrabstwie Galway . Po mierci swojego krewnego, George'a Nugenta, 1. markiza Westmeath , odniós sukces jako 9.hrabia, chocia markiz wymar. 5 maja 1871 r. Zosta jednoczenie 14. baronem Delvinem i 9. hrabi Westmeath.

Oeni si z Anne Catherine Daly, córk Malachy Daly z Raford, Kiltullagh w hrabstwie Galway i potomkiem Dermota Ó Daly z Killimordaly w hrabstwie Galway. Ich dzieci to:

  • Kapitan Malachy Daly Nugent z 67 puku, zabity w akcji podczas buntu Taiping , Chiny, 20 padziernika 1862.
  • Julia Catherine Anne Nugent (03 czerwca 1830-25 czerwca 1859), polubia George'a Browne'a, trzeciego markiza Sligo , ale nie miaa problemu.
  • Lady Mary Frances Nugent (5 b. 3 padziernika 1831 - 1 wrzenia 1892), wysza za m za Sir Thomasa Burke, trzeciego baroneta i miaa szecioro dzieci.
  • William St George Nugent, 10.hrabia Westmeath (28 listopada 1832-31 maja 1883)
  • Hon. Charles Anthony Nugent (10 marca 1836 - 8 listopada 1906) polubi Gertrude O'Conor z Mount Druid w hrabstwie Roscommon , ale nie mia problemu.
  • Lady Olivia Jane Nugent (20 marca 1838 - 21 stycznia 1903), wysza za m za Patricka Josepha Mahona Powera, DL z Faithlegg w hrabstwie Waterford i miaa problem.
  • Lady Anne Elizabeth Charlotte Nugent (5 padziernika 1839 - 1 grudnia 1906) polubia pukownika Johna Archera Daly (dawniej Blake) z Raford i Barna i miaa problem.
  • Hon. Richard Anthony Nugent (12 listopada 1842-19 stycznia 1912) polubi Theres Henriett Gradwell z Dowth Hall w hrabstwie Meath i mia szecioro dzieci.

Linki zewntrzne

Parostwo Irlandii
Poprzedzony przez
George'a Thomasa Johna Nugenta
Hrabia Westmeath
18711879
Nastpca
William St George Nugent
Poprzedzony przez
Williama Nugenta
Baron Nugent z Riverston
18511879

Opiniones de nuestros usuarios

Jaroslaw Kubicki

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath, jest to bardzo dobra opcja.

Joanna Cieśla

Ten wpis o Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Jakub Ratajczak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Francis Nugent, 9.hrabia Westmeath i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Justyna Zalewski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.