Anthony Hoskins



Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Hoskins, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Hoskins, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Hoskins, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Hoskins, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Hoskins, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Hoskins. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Sir Anthony Hoskins
Hileyhoskins.jpg
Admira Sir Anthony Hoskins
Urodzony ( 01.09.1828 ) 1 wrzenia 1828
North Perrott , Somerset , Anglia
Zmary 21 czerwca 1901 (1901-06-21) (w wieku 72)
Dorking , Surrey , Anglia
Wierno Zjednoczone Królestwo
Usuga / oddzia Royal Navy
Lata suby 18421893
Ranga Admira
Otrzymane polecenia Pierwsza stacja
floty ródziemnomorskiej Lorda Marynarki Wojennej
Australia
HMS  Sultan
HMS  Eclipse
HMS  Zebra
HMS  Plumper
HMS  Hecate
HMS  Slaney
HMS  Beaver
Bitwy / wojny Cape Frontier War
Druga wojna opiumowa Wojna
angielsko-egipska
Nagrody Knight Wielki Krzy Orderu ani
Orderu Medjidie, Pierwsza klasa (Imperium Osmaskie)

Admira Sir Anthony Hiley Hoskins , GCB (1 wrzenia 1828 - 21 czerwca 1901) by oficerem Royal Navy . Jako modszy oficer bra udzia w wojnie o Cape Frontier w 1851 r., A nastpnie bra udzia w bitwie pod Kantonem w grudniu 1857 r. I bitwie pod fortami Taku w maju 1858 r. Podczas drugiej wojny opiumowej . Kiedy awansowa do stopnia oficera flagowego , dziaa jako zastpca dowódcy floty podczas bombardowania Aleksandrii w lipcu 1882 roku podczas wojny angielsko-egipskiej . We wrzeniu 1891 roku zosta Pierwszym Lordem Marynarki Wojennej, ale w tej roli mia spokojn opini na temat wielkoci floty i nie widzia potrzeby duego wysiku budowy statków na skal przewidywan przez niektórych jego kolegów, takich jak admira Sir. Frederick Richards i admira Sir John Fisher, którzy byli zaniepokojeni francusk i niemieck ekspansj morsk.

Wczesna kariera

Slup HMS  Plumper dowodzi Hoskins

Urodzi si syn Henry Hoskins i Marii (z domu Phelips Hoskins) i wyksztacony w Winchester College , Hoskins wszed do Royal Navy w kwietniu 1842 roku podczas jego wczesnej karierze peni w szóstym kursu HMS Conway , a nastpnie czwarty wskanik HMS President podejmowanie dziaa przeciwko handlarzom niewolników u wybrzey Afryki Wschodniej.

Awansowany do stopnia porucznika 26 marca 1849 r., Kiedy suy w pitej klasie HMS Castor na Przyldku Dobrej Nadziei , bra udzia w wojnie na Przyldek Frontier w 1851 r. Po objciu dowództwa kanonierki HMS Beaver w 1856 r. awansowany na dowódc w dniu 26 lutego 1858 roku i dowodzi kanonierk HMS Slaney na chiskiej stacji, widzc bitw pod Kantonem w grudniu 1857 roku i bitw pod fortami Taku w maju 1858 roku podczas drugiej wojny opiumowej .

Hoskins obj dowodzenie nad slupem HMS Hecate na Stacji Pacyfiku w maju 1860 r., A nastpnie nad slupem HMS Plumper take na Stacji Pacyfiku w styczniu 1861 r. Nastpnie obj dowodzenie nad slupem HMS Zebra w Eskadrze Afryki Zachodniej w kwietniu 1862 r., po awansie na kapitana 12 grudnia 1863 r., w sierpniu 1869 r. obj dowództwo nad rubowym slupem HMS Eclipse na stacji pónocnoamerykaskiej, a nastpnie w lipcu 1873 r. dowodzi burtowym elaznym pancernikiem HMS Sultan w Eskadrze Kanau La Manche . Commodore od stacji australijskiej we wrzeniu 1875 roku z jego szerokim proporzec pocztkowo w korwet HMS Pearl , a od stycznia 1877 roku, w korwet HMS Wolverine . Zosta mianowany Naval adiutant-Camp dla królowej w dniu 22 stycznia 1877 roku oraz Companion Orderu ani w dniu 2 czerwca 1877.

Starszy dowódca

Bombardowanie Aleksandrii , na którym Hoskins dziaa jako drugi dowódca podczas wojny anglo-egipskie

Awansowany na kontradmiraa w dniu 15 czerwca 1879 r., Hoskins zosta modszym lordem marynarki w maju 1880 r., Ale zosta wysany na Morze ródziemne w 1882 r., Gdzie dziaa jako zastpca dowódcy floty podczas bombardowania Aleksandrii w lipcu 1882 r. Podczas misji anglo-egipskiej. Wojna . Po awansowaniu na komendanta rycerskiego Orderu ani w dniu 17 listopada 1882 roku, Hoskins zosta superintendentem admiraa rezerw morskich pod koniec tego miesica. Za sub podczas wojny angielsko-egipskiej zosta mianowany 12 stycznia 1883 r. Tureckim Zakonem Medjidie drugiej klasy.

Awansowany na wiceadmiraa 1 czerwca 1885 r., Hoskins zosta drugim lordem marynarki w lipcu 1885 r., A naczelnym dowódc Floty ródziemnomorskiej , podnoszc swoj flag na pancerniku HMS Camperdown w marcu 1889 r. Za swoj prac na Morzu ródziemnym zosta awansowany do Orderu Medjidie pierwszej klasy w dniu 7 listopada 1889.

Awansowany do stopnia penego admiraa 20 czerwca 1891 r., Hoskins zosta pierwszym lordem marynarki wojennej we wrzeniu 1891 r. Jako pierwszy lord marynarki rozwaa wielko floty i nie widzia potrzeby duego wysiku budowy statków na skal przewidywan przez niektórych. jego kolegów, takich jak admira Sir Frederick Richards i admira Sir John Fisher, którzy byli zaniepokojeni francusk i niemieck ekspansj morsk. Zosta awansowany do Wielkiego Krzya Kawalerskiego Orderu ani na emerytur 17 listopada 1893 roku.

Hoskins zmar w Pleystons Capel niedaleko Dorking w dniu 21 czerwca 1901 roku i zosta pochowany w North Perrott w Somerset .

Rodzina

W 1865 roku Hoskins polubi Dorothe Ann Eliz Robinson, córk Sir George'a Stampa Robinsona, siódmego baroneta . Lady Hoskins zmara wkrótce po swoim mu, 7 padziernika 1901 roku w wieku 62 lat. Para nie miaa dzieci.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Biura wojskowe
Poprzedzony przez
Jamesa Goodenougha
Naczelny Wódz, Stacja Australia
18751878
Nastpca
John Wilson
Poprzedzony przez
Sir Johna Commerella
Modszy Lord Marynarki Wojennej
18801882
Nastpca
Sir Frederick Richards
Poprzedzony przez
Lorda Alcestera
Drugi Lord Marynarki Wojennej
18851888
Nastpca
Sir Richarda Hamiltona
Poprzedzony przez
ksicia Edynburga
Gównodowodzcy Floty ródziemnomorskiej
18891891
Nastpca
Sir George Tryon
Poprzedzony przez
Sir Richarda Hamiltona
First Naval Lord
18911893
Nastpca
Sir Frederick Richards

Opiniones de nuestros usuarios

Helena Kasprzyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Hoskins i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Daniel Ostrowski

Artykuł o Anthony Hoskins jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Karol Jasiński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony Hoskins, daje dużo pewności.