Anthony Hughes, Lord Hughes z OmbersleyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Lord Hughes z Ombersley
Lord Hughes.jpg
Sdzia Sdu Najwyszego Zjednoczonego Królestwa
W biurze
9 kwietnia 2013 - 11 sierpnia 2018
Nominowany przez Chris Grayling
Monarcha Elbieta II
Poprzedzony Lord Dyson
zastpiony przez Lord Kitchin
Wiceprezes Wydziau Karnego Sdu Apelacyjnego
W biurze od
3 lutego 2009 do 9 kwietnia 2013
Poprzedzony Lord Justice Latham
zastpiony przez Lady Justice Hallett
Lord Justice of Appeal
W biurze
24 kwietnia 2006 - 9 kwietnia 2013
Dane osobowe
Urodzony
Anthony Philip Gilson Hughes

( 11.08.1948 ) 11 sierpnia 1948
St Albans , Hertfordshire , Anglia
Edukacja Tettenhall College
Alma Mater Van Mildert College w Durham
Zawód Sdzia

Anthony Philip Gilson Hughes, Lord Hughes z Ombersley PC (ur. 11 sierpnia 1948 r. W St Albans , Hertfordshire ) jest byym angielskim sdzi Sdu Najwyszego Wielkiej Brytanii . Wczeniej by Lordem Justice of Appeal i wiceprzewodniczcym Wydziau Karnego od 2009 r., Po przejciu na emerytur Lorda Justice Lathama , do 9 kwietnia 2013 r.

Edukacja i wczesne ycie

Urodzi si dla Patricka i Patricii Hughes. Uczy si w Tettenhall College i uzyska tytu licencjata z prawa w Van Mildert College , University of Durham . Zosta honorowym czonkiem Kolegium w 2015 roku.

Kariera

Zosta powoany do palestry ( Inner Temple ) w 1970. By Crown Court Recorder od 1985 do 1997 roku, bdc szefem izb do 1997 z No.1 Fountain Court Chambers, Birmingham . W 1990 r. Zosta mianowany doradc królowej , a od 1997 do 2003 r. Sdzi Sdu Najwyszego ds. Rodziny. W latach 20002003 by sdzi przewodniczcym okrgu Midland, a od 2004 r. Przeniós si do Queen's Bench Division. do 2006 roku.

W dniu 9 kwietnia 2013 r. Zosta powoany na stanowisko sdziego Sdu Najwyszego Wielkiej Brytanii . Na mocy nakazu królewskiego wszyscy czonkowie Sdu Najwyszego, nawet jeli nie s parami , maj prawo do stylu sdziowskiego i tytuu Pana na cae ycie. Hughesowi przyznano styl lorda Hughesa z Ombersley , nawizujcy do Ombersley w Worcestershire . Przeszed na emerytur 11 sierpnia 2018 r., Po osigniciu wieku 70 lat.

ycie osobiste

W 1972 roku oeni si z Susan March i razem maj syna i córk.

Wybrane przypadki

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Sylwester Konopka

Ten wpis na Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Max Olejnik

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley.

Regina Barański

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley

Patrick Lisowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Dawid Szulc

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Hughes, Lord Hughes z Ombersley tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.