Anthony HydeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Hyde, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Hyde, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Hyde, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Hyde, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Hyde, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Hyde. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Hyde
Urodzony 1946 (wiek 7475)
Ottawa, Ontario , Kanada
Zawód Powieciopisarz
Narodowo kanadyjski
Kropka 1985 obecnie
Gatunek muzyczny Powie szpiegowska , fikcja ogólna
Stronie internetowej
anthonyhyde.ca

Anthony Hyde (ur. 1946) to kanadyjski autor powieci szpiegowskich, w szczególnoci The Red Fox i Formosa Straits .

to

Hyde urodzi si w Ottawie w 1946 roku i jest synem artysty i filmowca Laurence'a Hyde'a .

W latach szedziesitych Hyde odgrywa wiodc rol w Kanadyjskiej Nowej Lewicy , zwaszcza w The Student Union for Peace Action, a jego pisarstwo zawsze miao silny element polityczny.

Jego pierwsza powie, The Red Fox (1985), jest powieci szpiegowsk opublikowan w ponad dwudziestu krajach, której to historyczne sigao od Kominternu w latach trzydziestych XX wieku po rozwój ultra-nacjonalistycznej prawicy we wspóczesnej Rosji. China Lake (1992) zosta ustawiony w Naval Weapons Center, China Lake (obecnie Naval Air Weapons Station). Jego tematem jest styk nauki z wojskiem, a to stanowi rozwój rakiet od czasów nazistowskich do zimnej wojny. Akcja Formosa Straits (1995) rozgrywa si w Chinach i na Tajwanie podczas ostatnich dni ery Mao, podczas gdy Double Helix (1995) dotyczy opracowania selektywnej pod wzgldem pci szczepionki antykoncepcyjnej.

Brat Anthony'ego Hyde'a, Christoper Hyde (1949-2014) by take pisarzem, autorem The Wave (1979), A Gathering of Saints (1996) i innych ksiek. Piszc jako Nicholas Chase, bracia Hyde wspólnie napisali Locksley (1983), powie historyczn o Robin Hoodie.

Hyde napisa ksik non-fiction Promises, Promises (1997), w której zbada rol obietnic politycznych w yciu politycznym Kanady.

Hyde napisa jedn powie spoza gatunku thrillera A Private House (2007), o psychologicznych, seksualnych i religijnych przygodach dwóch kobiet, których akcja rozgrywa si we wspóczesnej Hawanie.

Hyde's Picture This (2007), napisane dla ABC Literacy Canada, jest czci serii ksiek Good Reads, programu, który zapewnia ekscytujce materiay do czytania na lekcjach czytania i pisania dla dorosych.

Bibliografia

  • The Red Fox - Knopf, (1985) - Ten debiutancki thriller ocieka szokiem i krwi, ale ma wyjtkow cen, ze szczególnie cielesnym gosem na pierwszych stronach. i "jest to dzieo o tak dowiadczonym i czystym stylu, i zawiera tak wiele przyjemnie penych drobnych postaci, e wiele wybaczono, cznie z nadrukiem, podczas gdy rosyjski materia jest niezwykle atrakcyjny i ywotny".
  • China Lake - Knopf (1992) - Chocia ostateczne odkrycia staj si do cienkie i czy niekoczcy si dedukcyjny styl Hyde'a naprawd si trzyma, jest wtpliwy, jest to zwycizca. China Lake to bardzo pewny spektakl - misternie opracowany, bystry psychologicznie i napisany z czsto zaskakujc moc. i Ale przede wszystkim to ewokacja bezlitosnej pustyni przez Hyde'a, a zwaszcza jej przeraajce ciemne noce, podnosi powie daleko poza konwencjonaln powieciow powie.
  • Formosa Straits - Penguin Canada (1996) - Hyde (China Lake, 1992; The Red Fox, 1985) powraca w szczytowej formie z misternie utkan histori o mioci, morderstwie i rodzinie, osadzon w nowej Azji. oraz Inteligentny, pimienny i pozbawiony sentymentu. "Hyde potrafi opowiedzie zgrywanie historii." i Ostatnie strony podaj Nickowi los tak poetycki, e wydaje si faszywy, ale to jedyna istotna wada w tym niezwykle inteligentnym i wietnie dopracowanym thrillerze.
  • Promises, Promises: Breaking Faith in Canadian Politics - Viking (1997)
  • Double Helix - Viking (1999)
  • Prywatny dom - pingwin (2007)

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Julita Piasecki

W tym poście o Anthony Hyde dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Wioleta Adamski

To dobry artykuł dotyczący Anthony Hyde. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Alina Gruszka

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Hyde pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Hyde tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Irena Piasecki

Ten wpis na Anthony Hyde pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.