Anthony Johnson ShowalterWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Johnson Showalter, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Johnson Showalter, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Johnson Showalter, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Johnson Showalter, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Johnson Showalter, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Johnson Showalter. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Johnson Showalter (1 maja 1858 - 14 wrzenia 1924) by amerykaskim kompozytorem, nauczycielem i wydawc muzyki gospel. Urodzi si w Cherry Grove w Wirginii . Showalter uczy si w Ruebush-Kieffer School of Music i ju w wieku czternastu lat uczy w szkoach piewu shape note . W 1884 roku zaoy Showalter Music Company w Dalton w stanie Georgia . By take starszym Pierwszego Kocioa Prezbiteriaskiego w Dalton.

Najbardziej znan piosenk Showaltera jest Leaning on the Everlasting Arms , która zostaa opublikowana w 1887 roku. Powszechnie uznawano go za autora muzyki i chóru. Jednak siostrzeniec Showaltera, Samuel Duncan, równie przypisuje si cz muzyki do wersetów. Elizeusz Hoffman napisa kilka wersetów. Piosenka wyposaony w widocznym miejscu w partyturze Night of the Hunter , suc jako motyw przewodni dla Robert Mitchum znak s wielebnego Harry Powell i formy o jedn czwart wyniku z 2010 filmowej True Grit .

Showalter jest autorem kilku podstawowych ksiek o teorii muzyki oraz ksiki o harmonii i komponowaniu pieni. Byy one szeroko stosowane w szkoach piewu na poudniu.

Zmar w Chattanooga w stanie Tennessee w 1924 roku i zosta pochowany na cmentarzu West Hill w Dalton.

Bibliografia

  1. ^ Anthony Johnson Showalter .
  2. ^ Ankrum, Freeman (06.04.1962). Zagadnienia dotyczce historii Braci . Z biblioteki AdelleFrank.com . Brethren Press.
  3. ^ Plik Midi i tekst piosenki na stronie Timeless Truths
  4. ^ Burlingame, Jon (15 grudnia 2010). Burwell w zgodzie z brami Coen . Rónorodno . ródo 3 lutego 2011 r .


Opiniones de nuestros usuarios

Chris Zawada

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Johnson Showalter i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Zofia Kulik

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Gregory Witek

Dzięki za ten post na Anthony Johnson Showalter, właśnie tego potrzebowałem