Anthony Joshua kontra Joseph ParkerWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Joshua kontra Joseph Parker, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Joshua kontra Joseph Parker, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Joshua kontra Joseph Parker, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Joshua kontra Joseph Parker, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Joshua kontra Joseph Parker, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Joshua kontra Joseph Parker. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Droga do niekwestionowanego
JoshuaParker.jpg
Data 31 marca 2018 roku
Miejsce wydarzenia Principality Stadium , Cardiff , Walia
Tytu (y) w wierszu Tytuy WBA (Super) , IBF , WBO i IBO wagi cikiej
Opowie o tamie
Bokser Anthony Joshua Joseph Parker
Przezwisko AJ JP
Miasto rodzinne Watford , Anglia Auckland , Nowa Zelandia
Rekord przed walk 200 (20 KO) 240 (18 KO)
Wysoko 6 stóp 6 cali (1,98 m) 6 stóp 4 cale (1,93 m)
Waga 242,2 funta (109,9 kg) 236,7 funta (107,4 kg)
Styl Prawosawny Prawosawny
Uznanie Mistrz WBA (Super), IBF i IBO wagi cikiej Mistrz wagi cikiej WBO
Wynik
Joshua pokona Parkera przez UD
(Steve Gray: 118110, Ian Scott: 119109, Steve Weisfeld: 118110)

Anthony Joshua kontra Joseph Parker , nazywany Road to Undisputed , by zawodowym pojedynkiem bokserskim o zjednoczenie wagi cikiej, w którym zmierzyli si Anthony Joshua i Joseph Parker . Wydarzenie odbyo si 31 marca 2018 r. Na stadionie Principality Stadium w Cardiff w Walii, a na linii rozegrano tytuy Joshua's WBA (Super) , IBF i IBO oraz WBO Parkera . Joshua wygra walk jednogon decyzj , oznaczajc pierwszy raz, kiedy pokona dystans. Dwóch sdziów przyznao wynik 118110, a pozostali 119109, wszystkie na korzy Joshuy

to

Doniesiono, e zespó Josepha Parkera patrzy na Lucasa Browne'a jako potencjalny pojedynek, jeli nie uda im si wyldowa w walce o zjednoczenie z Joshu. Wedug promotora Parkera, Davida Higginsa , data w marcu 2018 bya omawiana z zespoem Joshuy, jednak Eddie Hearn zaproponowa podzia 80-20, co sprzyjaoby Joshua. Higgins rozmawia z Fairfax Media , mówic, e oferta musiaaby by bardziej rozsdna, biorc pod uwag równie, e walka miaaby miejsce w Wielkiej Brytanii. Inne nazwiska omawiane na letni walk 2018 to Bryant Jennings i Alexander Povetkin .

Wedug tweeta od Parkera w dniu 15 listopada 2017 r. Zaoferowano mu mniej ni poow tego, co zapacono Charlesowi Martinowi, gdy broni swojego tytuu IBF przeciwko Joshua. Nastpnego dnia Higgins powiedzia Fairfax Media, e on i Hearn nadal negocjuj umow, która przyniesie korzyci wszystkim stronom. Parker stwierdzi, e jest skonny spa do 35% zysku netto. Higgins zoy ostatni ofert Hearnowi w dniu 22 listopada 2017 r. Powiedzia Sky Sports: To nasza ostateczna ostateczna decyzja. Uwaamy, e wszystko mniej jest brakiem szacunku lub hab. W dniu 29 listopada 2017 r. Hearn stwierdzi, e walka moe zosta potwierdzona w cigu dwóch tygodni. Higgins wymieni Camp Nou jako potencjalne miejsce.

Wedug Hearn'a w dniu 11 grudnia 2017 r., Umowa bya bardzo bliska ogoszenia z Principality Stadium, faworytem, który bdzie gospodarzem walki. Hearn powiedzia, e przepacaj Parkerowi, przy umowie 65-35. W dniu 28 grudnia 2017 r. Higgins ogosi, e uzgodniono podzia, w ramach którego Parker zarobiby od 30 do 35% portfela, a walka powinna odby si w kwietniu 2018 r. Higgins stwierdzi, e dla Joshuy bdzie obowizywaa klauzula rewanowa. przegra. W potencjalnym rewanu Parker otrzymaby 55-procentowy podzia. Poinformowano, e Joshua zarobiby 18 milionów funtów, a Parker zarobiby równie wysokie w karierze pensj w wysokoci 8 milionów funtów.

W dniu 8 stycznia 2018 r. Potwierdzono , e stadionem Principality Stadium w Cardiff bdzie walka. 14 stycznia 2018 roku negocjacje dobiegy koca i walka zostaa oficjalnie ogoszona 31 marca w Cardiff, na ywo w Sky Sports Box Office . W oficjalnym komunikacie prasowym z 5 lutego 2018 r. Showtime ogosi, e bdzie transmitowa walk na ywo w Stanach Zjednoczonych.

Zway

Joshua i Parker byli lejsi w porównaniu z ich odpowiednimi poprzednimi walkami. Parker way pierwszy way 236,7 funta, najlejszy od czasu walki z Solomonem Haumono w lipcu 2016 roku. Joshua way 242,2 funta, jego najlejszy od 2014 roku walczy z Michaelem Sprottem .

Walka

Joshua zosta zmuszony do pokonania Parkera przez 12-rundow jednogon decyzj o zdobyciu tytuu WBO, a take o zachowaniu pasów WBA (Super) , IBF i IBO . Sdziowie punktowali walk 118-110, 118-110 i 119-109 na korzy Joshuy. Wiele mediów, w tym ESPN , stoczyo walk znacznie bliej, generalnie okoo 116-112, a Joshua by wyranym zwycizc. Z Going the Distance, 20 walka Joshua nokaut passa dobiega koca. Parker dobrze wykorzysta swój ruch, aby wymkn si wielu atakom Joshuy, ale robic to, nie zrobi wystarczajco duo, aby wygra wicej rund. Parker rozpocz walk od tyu, pozwalajc Joshua na rozegranie rund otwierajcych. Doszo do przypadkowego zderzenia gów w rundzie trzeciej, jednak aden bokser nie zosta z tego odcity. W dziewitej rundzie doszo do kolejnego przypadkowego starcia gówek, gdzie sdzia zarzdzi krótk przerw. Tama Joshuy na jego lewej rkawiczce wci si poluzowaa i kazano mu wróci do swojego rogu, aby ponownie nagra. Parker dozna skaleczenia w lewym oku w wyniku przypadkowego okcia. W rundzie dwunastej aden bokser nie walczy tak bardzo, jak oczekiwano, a Joshua próbowa wyledzi Parkera, który ponownie, na plecach, wyglda, jakby przey rund. Walk zakóci woski sdzia Giuseppe Quartarone, który powstrzyma obu bokserów przed walk wewntrzn. Miao to gównie negatywny wpyw na Parkera, gdzie by postrzegany jako odnoszcy najwiksze sukcesy. Sdzia przerywa akcj za kadym razem, gdy obaj bokserzy znajdowali si w rodku, nawet gdy nadal rzucali strzay. Wielu bokserów, ekspertów oraz ekipy telewizyjnej Sky Sports i Showtime krytykoway sdziego podczas walki i po jej zakoczeniu.

Statystyki ciosów CompuBox pokazay, e Joshua wyldowa 139 z 383 uderze (36,3%), a Parker - 101 ze swoich 492 uderze (20,5%). Joshua wykorzystywa swoj przewag zasigu i czciej uderza od siódmej rundy. W sumie Joshua wyldowa 93 wstrzyknicia przy wspóczynniku poczenia 34,4%. Parker dosta 49 dgni przy znacznie niszym wspóczynniku poczenia, wynoszcym 15,5%. Parker by bardziej zajtym uderzeniem uderzajcym z dwóch uderze, uderzajc 52 uderzeniami, w tym 29 uderzajc w ciao Joshuy (29,5%). Joshua by bardziej celny ze swoimi mocnymi strzaami podczas ldowania 46 z szybkoci poczenia 40,7%.

Po walce

Po walce Joshua wyjani swój plan walki: Moja strategia polegaa na tym, e za dgniciem miaam co w rodzaju kija. To jedna z najwaniejszych broni. Stare powiedzenie mówi, e prawa rka moe ci poprowadzi po bloku, ale dobre dgnicie zabierze ci dookoa wiata. I to zapewnio mi kolejny pas mistrzowski. Wic utknem za dgniciem i upewniem si, e wszystko, co wróci, zostaem wczony, byem skoncentrowany i 12 rund, kochanie! Mylaem, e tak trudne, prawda "

Parker by pokorny w porace i stwierdzi, e wróci silniejszy. Dzisiaj zostaem pokonany przez lepszego mistrza, wikszego mczyzn. Duo pracy. To byo dobre dowiadczenie. Dzikuj wszystkim za moliwo walki w tak wielkim Na stadionie. Wrócimy, ciko trenujemy, planujemy ponownie i wracamy silniejsi. Bez alu, wiesz, we to na podbródek. Wic wrócimy ponownie . Zapytany, co zrobiby inaczej, Parker odpowiedzia: Pracuj ciej. Wracaj silniejszy, wicej ciosów. Ale chciabym spróbowa jeszcze raz. Po prostu wracaj do deski krelarskiej.

Podczas konferencji prasowej po walce zespó Parkera stwierdzi, e sdzia nie mówi po angielsku, podczas gdy Joshua i jego promotor Hearn nie zgodzili si i powiedzieli, e mówi pynnie po angielsku.

Ogldalno i przychody

W Cardiff walka przycigna na ywo 78 000 widzów na stadionie Principality, generujc okoo 10,4 miliona dolarów przychodu z bramek na ywo.

W Sky Box Office , walka sprzedaa 1,457   miliona zakupów pay-per-view w Wielkiej Brytanii. Przy cenie ogldania wynoszcej 19,95 GBP (25 USD) walka przyniosa dochody w systemie pay-per-view w wysokoci okoo 29,1   mln GBP ( 40 mln USD ).

Walka bya pokazywana na ywo w Stanach Zjednoczonych w programie Showtime po poudniu. Transmisja na ywo zgromadzia rednio 346 000 widzów, a szczyt osign 379 000 widzów. Powtórka zostaa pokazana póniej wieczorem, która przyniosa wzrost. Powtórka miaa rednio 430 000 widzów, a szczyt osign 483 000 widzów. Firma Nielsen Media Research ., Która opublikowaa dane, nie ma moliwoci sprawdzenia, czy ci sami klienci, którzy ogldali program na ywo, dostroili si do powtórki. Liczby te wzrosy dla Joshuy w Showtime, poniewa jego ostatnia walka w Showtime z Carlosem Takamem w padzierniku 2017 r. Zgromadzia rednio 334 000 widzów.

Karta walki

^ Uwaga 1 Dla tytuów IBF , WBA (Super) , WBO i IBO wagi cikiej.
^ Uwaga 2 Dla tytuu WBA (Super) wagi koguciej.

Nadawanie

Kraj Nadawca
  Austria DAZN
  Australia Gówne wydarzenie
  Biaoru Dopasuj TV
  Belgia VOOsport World 1
  Bugaria Diema Sport
  Chorwacja RTL Televizija
  Republika Czeska Nova Sport 1
  Dania TV3 +
  Estonia Viasat Sport Baltic
  Finlandia Viaplay
  Francja SFR Sport
  Niemcy DAZN
  Wgry Sport2
  Irlandia Sky Box Office
  Izrael Sport 1
  Wochy Sky Sport Plus
  otwa Viasat Sport Baltic
  Liechtenstein DAZN
  Litwa Viasat Sport Baltic
  Luxemburg VOOsport World 1
  Moldova Pro TV
  Holandia RTL 7
  Nowa Zelandia SKY Arena
  Norwegia Viaplay
  Panama Kana RPC 4
  Polska TVP Sport
  Rumunia Pro TV
  Rosja Dopasuj TV
  Samoa TV3
  Sowacja Dajto
  Szwecja Viaplay
   Szwajcaria DAZN
  Zjednoczone Emiraty Arabskie OSN Sports
  Zjednoczone Królestwo Sky Box Office
  Stany Zjednoczone Czas na przedstawienie
Afryki Subsaharyjskiej Kwesé Sports
Ameryka aciska Canal Space

Zobacz te

Bibliografia

Poprzedzony przez
vs. Carlos Takam
Anthony Joshua s ataki
31 marca 2018
Nastpca
kontra Aleksander Povetkin
Poprzedzony
vs Hughie Fury
Joseph Parker s ataki
31 marca 2018
Nastpca
kontra Dillian Whyte

Opiniones de nuestros usuarios

Adam Tomczyk

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Joshua kontra Joseph Parker jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Danuta Pawlik

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Joshua kontra Joseph Parker

Kornelia Chojnacki

Ten wpis o Anthony Joshua kontra Joseph Parker był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Wieslaw Wieczorek

Artykuł o Anthony Joshua kontra Joseph Parker jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.