Anthony L. KnappWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony L. Knapp, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony L. Knapp, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony L. Knapp, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony L. Knapp, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony L. Knapp, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony L. Knapp. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony L. Knapp
AnthonyLKnapp.jpg
Czonek Izba Reprezentantów USA
z Illinois s 10. dzielnicy
W biurze
4 marca 1863 - 4 marca 1865
Poprzedzony Utworzono dzielnic
zastpiony przez Anthony Thornton
Czonek Izba Reprezentantów USA
z Illinois jest 6 dzielnicy
W biurze
12 grudnia 1861 - 3 marca 1863
Poprzedzony John Alexander McClernand
zastpiony przez Jesse O. Norton
Czonek Senatu Illinois
W biurze
1859-1861
Dane osobowe
Urodzony ( 14.06.1828 ) 14 czerwca 1828
Middletown, Nowy Jork
Zmary 24 maja 1881 (24.05.1881) (wiek 52)
Springfield, Illinois
Partia polityczna Demokratyczny

Anthony Lausett Knapp (14 czerwca 1828 - 24 maja 1881) by przedstawicielem USA z Illinois , bratem Roberta McCarty'ego Knappa .

Urodzony w Middletown w stanie Nowy Jork Knapp przeniós si wraz z rodzicami do Illinois w 1839 roku i osiad w miecie Jerseyville . Ukoczy studia przygotowawcze, a nastpnie studiowa prawo. Zosta przyjty do palestry i rozpocz praktyk w Jerseyville. Peni funkcj czonka Senatu stanu Illinois w latach 1859-1861.

Knapp zosta wybrany na Demokrat na trzydziestym siódmym Kongresie, aby wypeni wakat spowodowany rezygnacj Johna A. McClernanda . Zosta ponownie wybrany do XXXIII Kongresu i suy od 12 grudnia 1861 r. Do 3 marca 1865 r. Nie by kandydatem do ponownej nominacji w 1864 r. W 1865 r. Przeniós si do Chicago i do Springfield w stanie Illinois w 1867 r. praktyka prawnicza. Zmar w Springfield, Illinois , 24 maja 1881 roku. Zosta pochowany na cmentarzu w Springfield. Zosta ponownie pochowany na cmentarzu Oak Grove w Jerseyville.

Bibliografia

  • Kongres Stanów Zjednoczonych. Anthony L. Knapp (id: K000276) . Katalog biograficzny Kongresu Stanów Zjednoczonych .

Linki zewntrzne

 Ten artyku zawiera  materiay nalece do domeny publicznej z katalogu biograficznego strony internetowej Kongresu Stanów Zjednoczonych http://bioguide.congress.gov .

Izba Reprezentantów USA
Poprzedzony przez
Johna A. McClernanda
Czonek  Izby Reprezentantów USA
z 6. okrgu kongresowego Illinois

12 grudnia 1861 - 3 marca 1863
Nastpca
Jesse O. Norton
Poprzedzone
utworzeniem District
Czonek  Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
z 10. okrgu kongresowego Illinois

4 marca 1863 - 3 marca 1865
Nastpca
Anthony Thornton

Opiniones de nuestros usuarios

Patrick Urbański

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Marcelina Kaczyński

To dobry artykuł dotyczący Anthony L. Knapp. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Justyna Kwiecień

Artykuł o Anthony L. Knapp jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Malwina Janowski

Podane informacje o zmiennej Anthony L. Knapp są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.