Anthony LambertWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Lambert, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Lambert, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Lambert, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Lambert, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Lambert, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Lambert. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Sir Anthony Lambert KCMG (7 marca 1911 - 28 kwietnia 2007) by brytyjskim dyplomat, który by wysannikiem Wielkiej Brytanii do Bugarii, Tunezji, Finlandii i Portugalii.

Kariera

Sir Anthony zosta opisany przez The Telegraph jako

jeden z ostatnich dyplomatów, który powanie potraktowa wolno mandatu swego Wadcy do czynienia i wykonywania wszelkich waciwych czynów, spraw i rzeczy, które mog by podane lub konieczne dla wspierania stosunków przyjani, dobrego zrozumienia i harmonijnych stosunków midzy naszym Królestwem a. .. zamiast tylko przekazywa wiadomoci do iz Londynu.

Anthony Edward Lambert uczy si w Harrow School i wyjecha ze stypendium do Balliol College w Oksfordzie . Wstpi do Ministerstwa Spraw Zagranicznych w 1934 roku i suy najpierw w Brukseli , potem podczas II wojny wiatowej w Ankarze (gdzie jego ambasador Sir Hughe Knatchbull-Hugessen by szpiegowany przez jego albaskiego lokaja Elyesa Bazn , kryptonim Cicero przez Niemców), a nastpnie w Bejrucie, gdzie on by zaangaowany w kampani generaa Sir Louisa Spears'a majc na celu przeciwdziaanie wpywom francuskim, po czym po inwazji aliantów na Europ w 1944 r. zosta ponownie wysany do Brukseli, a póniej do Sztokholmu i Aten, gdzie podczas podróy po kraju sporzdzi list kontroln ptaków. Grecja, która staa si standardowym dzieem odniesienia.

Lambert by ministrem do Bugarii latach 1958-60, gdzie podjo pierwsz produkcj brytyjskiej operze w Sofii , spdzajc swój budet kulturowego na zapisach Peter Grimes , który wyjecha na stole na imprezie dla mioników Opera: po imprezie zapisy byy znikn, a lokalna firma operowa wystawia nastpnie Petera Grimesa z planami Osberta Lancastera, który by przyjacielem pastwa Lambert. Lambert by ambasadorem w Tunezji w latach 196063, w Finlandii w latach 196366 i w Portugalii w latach 196670.

Lambert wycofa si ze suby dyplomatycznej w 1970 roku i zosta dyrektorem firmy tekstylnej, Crosrol Ltd. W emerytalny te edytowane nowe wydanie John Betjeman s Guide to angielskich kocioach parafialnych .

Publikacje

  • Specjalna lista kontrolna ptaków Grecji , Ibis , tom 99, wydanie 1, stycze 1957
  • Wiosenna migracja ptaków drapienych w Bugarii , Ibis , tom 103A, wydanie 1, stycze 1961

Korona

Lambert zosta mianowany CMG w 1955 r. Z okazji urodzin królowej i otrzyma tytu szlachecki KCMG w 1964 r . Z wyrónieniem noworocznym .

Bibliografia

Placówki dyplomatyczne
Poprzedzony przez
Richarda Speaighta
Pose nadzwyczajny i minister penomocny w Sofii
19581960
Nastpca
Anthony Lincoln
Poprzedzony przez
Angusa Malcolma
Ambasador Nadzwyczajny i Penomocny w Tunisie
19601963
Nastpca
Sir Herberta Marchanta
Poprzedzony przez
Sir Con O'Neill
Ambasador Nadzwyczajny i Penomocny w Helsinkach
19631966
Nastpca
Sir David Scott Fox
Poprzedzony przez
Sir Archibalda Rossa
Ambasador Nadzwyczajny i Penomocny w Lizbonie
19661970
Nastpca
Sir David Muirhead

Opiniones de nuestros usuarios

Renata Stankiewicz

Artykuł o Anthony Lambert jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Katarzyna Madej

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Lambert.

Wioletta Bartczak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Lambert.