Anthony LangellaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Langella, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Langella, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Langella, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Langella, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Langella, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Langella. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Langella
Informacje osobiste
Urodzony ( 24.04.1974 ) 24 kwietnia 1974
Gennevilliers , Francja
Informacje o druynie
Obecna druyna Na emeryturze
Dyscyplina Droga, utwór
Rola Jedziec
Profesjonalna druyna
1997-2002 GAN

Anthony Langella (ur. 24 kwietnia 1974 w Gennevilliers ) to byy francuski kolarz. Bra udzia w wycigu druynowym mczyzn na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 .

Osignicia zawodowe

Najwaniejsze wyniki

Harmonogram wyników klasyfikacji generalnej Grand Tour

Wielka podró 1999 2000 2001 2002
Róowa koszulka Giro d'Italia - - - -
óta koszulka Tour de France 132 120 - 148
Czerwona koszulka Vuelta a España - - - -
Legenda
- Nie startowa
DNF Nie skoczyem

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Ryszard Kowal

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Chris Strzelecki

Ten wpis na Anthony Langella pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Wiktor Tokarski

Ładny artykuł z _zmienna.

Wioleta Bukowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Langella.