Anthony MarraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Marra, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Marra, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Marra, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Marra, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Marra, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Marra. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Marra
Czytanie na festiwalu ksiki Gaithersburg 2016
Czytanie na festiwalu ksiki Gaithersburg 2016
Urodzony 1984
Waszyngton, DC
Zawód Pisarz
Edukacja Szkoa Landona
Alma Mater Uniwersytet Poudniowej Kalifornii ;
Warsztaty pisarzy stanu Iowa
Gatunek muzyczny fikcja
Godne uwagi nagrody Nagroda Anisfield-Wolf Book Award
(2014) Konstelacja ywotnych zjawisk
Stronie internetowej
anthonymarra .net

Anthony Marra to amerykaski pisarz beletrystyczny.

Kariera

Anthony Marra uczszcza do liceum w Landon School w Bethesda w stanie Maryland i ukoczy z tytuem licencjata z kreatywnego pisania na wydziale anglistyki University of Southern California oraz Iowa Writers 'Workshop na University of Iowa z tytuem magistra. W latach 20112013 by stypendyst Stegner na Uniwersytecie Stanforda . Obecnie wykada na Uniwersytecie Stanforda jako Jones Lecturer in Fiction. Mieszka i studiowa w Europie Wschodniej, a obecnie mieszka w Oakland w Kalifornii.

Wniós artykuy do The Atlantic , Narrative Magazine i MAKE Magazine .

Jego debiutancka powie, A Constellation of Vital Phenomena , zostaa opublikowana w maju 2013 roku przez Hogarth .

Wyrazy uznania

Pierwsza powie Marry, A Constellation of Vital Phenomena , otrzymaa inauguracyjn nagrod im. Johna Leonarda przyznan przez National Book Critics Circle za pierwsz ksik. Zdoby take nagrod Anisfield-Wolf Book Award. i Grand Prix Francji des lectrices de Elle

W 2010 roku jego opowiadanie Czeczenia otrzymao w 2010 roku nagrod Pushcart oraz nagrod narracyjn w 2010 roku . Zdoby take nagrod Whiting Award w 2012 roku .

W 2016 roku jego opowiadanie The Grozny Tourist Bureau, pierwotnie opublikowane w Zoetrope: All Story, zdobyo nagrod National Magazine Award for Fiction. W 2018 roku Marra zdobya nagrod literack Simpson Family , która jest przyznawana znakomitemu autorowi w poowie kariery. W 2017 roku Anthony Marra zdoby nagrod Literature.gr Phrase of the Year 2016.

Pracuje

  • Czeczenia (2009; opowiadanie)
  • Wilki z lasu Bilaya (2012; opowiadanie)
  • A Constellation of Vital Phenomena (2013; powie)
  • Car of Love and Techno: Stories (2015; zbiór opowiada)

Adaptacje

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Zygmunt Gajda

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Marra.

Ania Sroka

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Anthony Marra, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Weronika Wolski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony Marra.

Klaudia Kubicki

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony Marra, daje dużo pewności.