Anthony Mildmay (dworzanin)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Mildmay (dworzanin), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Mildmay (dworzanin), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Mildmay (dworzanin), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Mildmay (dworzanin), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Mildmay (dworzanin), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Mildmay (dworzanin). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Mildmay by angielskim dworzaninem i politykiem, który zasiada w Izbie Gmin w 1640 r. W czasie jego uwizienia czeka na króla Karola i opiekowa si dwojgiem jego dzieci po egzekucji króla.

Mildmay by synem Sir Humphreya Mildmaya z Danbury Essex. Uzyska tytu magistra na Uniwersytecie w Cambridge podczas wizyty króla w 1624 roku. By dworzaninem królewskim i by dentelmenem wonym i rzebiarzem króla Karola I.

W kwietniu 1640, Mildmay zosta wybrany czonkiem parlamentu do West Looe w Parlamencie Short .

Mildmay czeka na króla Karola podczas jego uwizienia, a po egzekucji w 1649 r. Przewióz ciao króla do Windsoru. By odpowiedzialny za eskortowanie dzieci króla Henryka, ksicia Gloucester i ksiniczki Elbiety do zamku Carisbrooke, gdzie Elbieta zmara w 1650 roku, a Henryk pozosta do wyjazdu za granic w 1652 roku.

Mildmay by bratem Henry Mildmay , Master of the Jewel Office, a póniej parlamentarzysty.

Bibliografia

Parlament Anglii
Poprzedzony przez
parlament zawieszony od 1629 roku
Pose do West Looe
1640
Wraz z: George'em Potterem
Nastpca
Henry Killigrew
Thomas Arundell

Opiniones de nuestros usuarios

Magda Kwiecień

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony Mildmay (dworzanin), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Roman Barański

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony Mildmay (dworzanin), daje dużo pewności.