Anthony MulveyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Mulvey, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Mulvey, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Mulvey, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Mulvey, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Mulvey, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Mulvey. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Mulvey (1882 - 11 stycznia 1957) by irlandzkim politykiem nacjonalistycznym .

Urodzony w hrabstwie Leitrim , Mulvey redagowa gazet Ulster Herald przed wyborem, aby reprezentowa Fermanagha i Tyrone'a z ramienia Partii Nacjonalistycznej w brytyjskiej Izbie Gmin w wyborach powszechnych w 1935 roku .

Mulvey obj swoje miejsce dopiero w 1945 roku i wraz z Patrickiem Cunninghamem zaproponowa, aby Partia Nacjonalistyczna równie przyja polityk abstynencji wobec Parlamentu Irlandii Pónocnej .

Mulvey zasiada w wyborach powszechnych w 1945 r. , Aw 1950 r. Po podziale okrgów wyborczych Fermanagh i Tyrone zosta wybrany z okrgu Mid Ulster , jednego z nastpnych okrgów wyborczych. W nastpnym roku ustpi i zmar w wieku 74 lat w 1957 roku.

Bibliografia

Bibliografia

  • Michael Stenton i Stephen Lees, Who's Who of British MPs: Volume IV, 1945-1979 (Harvester, Brighton, 1979) ISBN   0-85527-335-6

Linki zewntrzne

Parlament Wielkiej Brytanii
Poprzedzony przez
Cahira Healy
Josepha Francisa Stewarta
Czonek parlamentu dla Fermanagh i Tyrone
1935 - 1950
z: Patrick Cunningham
Okrg wyborczy zniesiony
Nowy okrg wyborczy Pose na Mid Ulster
1950 - 1951
Nastpca
Michael O'Neill


Opiniones de nuestros usuarios

Nina Nowak

W tym poście o Anthony Mulvey dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Aleksander Chmielewski

Ładny artykuł z _zmienna.

Marek Dudek

Ten wpis na Anthony Mulvey pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Angelika Majewski

Podane informacje o zmiennej Anthony Mulvey są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.