Anthony NewWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony New, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony New, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony New, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony New, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony New, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony New. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Znak przed budynkiem sdu McCracken, Kentucky (w Paducah, Kentucky ) upamitniajcy pierwszych czonków Izby Reprezentantów USA reprezentujcych Jackson Purchase (region historyczny USA) . Tytu Pierwsza dzielnica zmienia si z biegiem czasu. Odnosi si do Zakupu Jacksona, który znajdowa si w 5. dzielnicy od 1819 do 1823 r., 12. dzielnicy do 1833 r., A nastpnie w 1. dzielnicy do koca linii znaku w 1855 r.

Anthony New (1747 - 2 marca 1833) by XVIII-wiecznym i XIX-wiecznym amerykaskim kongresmanem i prawnikiem z Wirginii i Kentucky .

Biografia

Urodzony w hrabstwie Gloucester w Wirginii , New ukoczy studia przygotowawcze, studiowa prawo i zosta przyjty do palestry. Podczas wojny o niepodlego suy jako pukownik milicji w Wirginii od 1780 do 1781 roku.

Zosta wybrany antyadministracj do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych w 1792, suc od 1793 do 1805. Nowy przeniós si do Elkton w Kentucky i zosta ponownie wybrany do Izby Demokratyczno-Republikaskiej z Kentucky w 1810, suc od 1811 do 1813 Po raz trzeci zosta wybrany ponownie w 1816 r., Suc od 1817 do 1819 i czwarty raz w 1820, suc od 1821 do 1823. Nastpnie zajmowa si rolnictwem i zmar w swojej posiadoci Dunheath niedaleko Elkton, Kentucky , 2 marca 1833 r. i zosta pochowany na rodzinnym cmentarzu w majtku ziemskim.

Bibliografia

  • Kongres Stanów Zjednoczonych. Anthony New (id: N000058) . Katalog biograficzny Kongresu Stanów Zjednoczonych . ródo 28 lutego 2010 r
  • Dziea Anthony'ego lub o nim Nowo w bibliotekach ( katalog WorldCat ) Pobrano 28 lutego 2010
  • Anthony Nowy w Find a Grave Edytuj to w Wikidata
Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
Poprzednik
(brak)
Czonek  Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
z 16. okrgu kongresowego Wirginii

4 marca 1793 - 3 marca 1803 (przestarzay okrg)
Nastpca
John W. Eppes
Poprzedzony przez
Thomasa Newtona Jr.
Czonek  Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
z 11. okrgu kongresowego Wirginii

4 marca 1803 - 3 marca 1805
Nastpca
James M. Garnett
Poprzedzony przez
Matthew Lyona
Czonek  Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych
z 1. okrgu kongresowego w Kentucky

4 marca 1811 - 3 marca 1813
Nastpca
Jamesa Clarka
Poprzedzony przez
Alneya McLeana
Czonek  Izby Reprezentantów USA
z 5. okrgu kongresowego w Kentucky

4 marca 1817 - 3 marca 1819
Nastpca
Alney McLean
Poprzedzony przez
Alneya McLeana
Czonek  Izby Reprezentantów USA
z 5. okrgu kongresowego w Kentucky

4 marca 1821 - 3 marca 1823
Nastpca
John T. Johnson


Opiniones de nuestros usuarios

Janina Mucha

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Dariusz Maj

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony New jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Dariusz Gil

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Aneta Jarosz

Ten wpis na Anthony New sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Igor Mazurek

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony New i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.