Anthony PageWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Page, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Page, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Page, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Page, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Page, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Page. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Page (21 wrzenia 1935 w Bangalore , Karnataka , Indie ) to brytyjski reyser teatralny i filmowy .

Biografia

Kiedy Page mia 19 lat, uda si do Kanady na darmowy rejs z Królewskimi Kanadyjskimi Siami Powietrznymi i pojecha autostopem do Nowego Jorku, gdzie studiowa u Sanforda Meisnera . W 1964 roku obj kierownictwo na dworze królewskim, gdy zachorowa George Devine. Wyreyserowa Niedopuszczalne dowody z Nicolem Williamsonem.

Filmografia

Wybierz Kredyty teatralne

  • Niedopuszczalne dowody (1965-66) - Broadway
  • Heartbreak House (1883-84) - Broadway
  • Dom dla lalek (1997) - Broadway
  • Kot na gorcym blaszanym dachu (2003-04) - Broadway
  • Kto si boi Virginii Woolf (2005) - Broadway
  • Czekajc na Godota (2009) - Broadway

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Leszek Banach

Artykuł o Anthony Page jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Julian Serafin

Informacje o zmiennej Anthony Page są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Wiktoria Piasecki

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Page.