Anthony PenaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Pena, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Pena, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Pena, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Pena, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Pena, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Pena. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Pena
Urodzony ( 18.02.1947 ) 18 lutego 1947

Anthony Pena (urodzony 18 lutego 1947), amerykaski aktor, najbardziej znany z roli Newman rodzinnym Butler , Miguel Rodriquez , na CBS dziennych opera mydlana , ar modoci . Przed doczeniem do serialu w 1984 roku Pena zagra w General Hospital jako Harry Greg. Jego liczne role telewizyjne obejmuj role gocinne w Autostrada do nieba , Dynasty i MacGyver . W 1996 roku Pena zdoby Nagrod Zotego Ora Nosotros Silver Anniversary za wkad dla telewizji dziennej.

Opuci The Young and the Restless w 2006 roku po 22 latach, ale jego posta nie zostaa wypisana poza ekranem a do 2008 roku.

Pojawi si take w filmie Megaforce z 1982 roku, filmie z 1983 roku Porky's II: The Next Day jako John Henry's Brother oraz w 1987 roku w filmie The Running Man as Valdez (uznanym jako Anthony Penya).

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Amit Walczak

Dzięki za ten post na Anthony Pena, właśnie tego potrzebowałem

Zenon Graczyk

Podane informacje o zmiennej Anthony Pena są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.