Hymn dla przegranej sprawyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Hymn dla przegranej sprawy, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Hymn dla przegranej sprawy, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Hymn dla przegranej sprawy, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Hymn dla przegranej sprawy, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Hymn dla przegranej sprawy, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Hymn dla przegranej sprawy. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Hymn przegranej sprawy
Anthem For A Lost Cause.png
Singiel autorstwa Manic Street Preachers
z albumu Rewind the Film
Wydany 25 listopada 2013  ( 25.11.2013 )
Gatunek muzyczny Rock alternatywny , folk rock
Dugo 3 : 52
Etykieta Columbia
Twórcy piosenek James Dean Bradfield , Nick Jones , Sean Moore
Producent (y) Manic Street Preachers, Loz Williams
Maniakalni kaznodzieje uliczni tworz jedn chronologi
Poka mi cud
(2013)
Hymn przegranej sprawy
(2013)
Przejd mnie do mostu
(2014)

Anthem for a Lost Cause to piosenka walijskiego zespou rockowego alternatywnego Manic Street Preachers . Jest to drugi singiel z jedenastego albumu studyjnego zespou, Rewind the Film .

to

Piosenk i teksty napisa piosenkarz James Dean Bradfield . W wywiadzie Bradfield stwierdzi, e piosenka dotyczy tego, czy dzisiejsze teksty s tak samo wane jak wczeniej.

W teledysku wystpuje Tori Lyons, która wczeniej wystpia w teledysku do Show Me the Wonder , ponownie wcielajc si w rol ony górnika w strajku górników w 1984 roku . Zespó stwierdzi, e Kieran Evans by wany dla tego filmu, poniewa chcieli uchwyci klimat lat 80. i sposób, w jaki kobiety radziy sobie ze strajkiem. Na filmie widzimy kobiet, która próbuje przetrwa bez ma.

Wydanie

Utwór zosta udostpniony do pobrania cyfrowego w dniu 25 listopada 2013 r., Wspierany przez dwa utwory Death of a Digital Ghost i See It Like Sutherland . Wersja na ywo She Is Suffering at the O 2 Arena w 2011 r. Równie bya dostpna w pojedynczej cyfrowej wersji do pobrania. Zadebiutowa na 200 miejscu na brytyjskiej licie singli .

Wykaz utworów

Nie. Tytu Dugo
1. Hymn przegranej sprawy 3:52
2. Death of a Digital Ghost 3:33
3. See It Like Sutherland 3:56
4. She Is Suffering (na ywo w The O2 ) 5:01

Personel

Maniakalni kaznodzieje ulicy
Inny personel
  • Loz Williams - produkcja, instrumenty klawiszowe
  • Gavin Fitzjohn - ukad rogów, trbki
  • Sean Read - aranacja na róg, trbki

Wykresy

Wykres (2013)
Pozycja szczytowa
Wykres singli w Wielkiej Brytanii 200

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Sylwia Frankowski

Świetny post o Hymn dla przegranej sprawy.

Paula Murawski

Ten wpis na Hymn dla przegranej sprawy pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Cezary Czech

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Hymn dla przegranej sprawy

Oleg Kaczmarczyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Hymn dla przegranej sprawy i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.