Hymny dla przekltychWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Hymny dla przekltych , jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Hymny dla przekltych , które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Hymny dla przekltych , których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Hymny dla przekltych , ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Hymny dla przekltych , bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Hymny dla przekltych . Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Hymny dla przekltych
Anthemsofthedamned.jpg
Album studyjny autorstwa
Wydany 13 maja 2008  ( 2008-05-13 )
Nagrany 20032008
Gatunek muzyczny
Dugo 49 : 30
Etykieta Puls
Producent Josh Abraham
Filtruj chronologi
Amalgamut
(2002)
Hymny dla przekltych
(2008)
Kopoty z anioami
(2010)
Single z Anthems for the Damned
  1. Soldiers of Misfortune
    Wydany: 18 marca 2008
  2. Co dalej
    Wydano: 2008

Anthems for the Damned to czwarty album studyjny amerykaskiego zespou rockowego Filter . Wydany w 2003 roku album mia wiele opónie, poniewa jedyny czonek zespou , frontman i zaoyciel, Richard Patrick , zrobi kilka przerw, aby zaj si innymi muzycznymi zainteresowaniami, zwaszcza The Damning Well w 2003 roku i Army of Anyone w latach 2005-2007. Army of Anyone, Patrick postanowi powróci do starego materiau i dokoczy go do ostatecznego wydania. Zosta wydany publicznie w dniu 13 maja 2008 roku przez Pulse Records. Sprzeda 13000 kopii w pierwszym tygodniu i zadebiutowa pod numerem 42 na licie Billboard 200 .

to

Wczesne sesje i przerwa

Prace nad czwartym albumem studyjnym Filter sigaj pocztku 2003 roku. W lipcu 2002 roku zespó wyda swój trzeci album studyjny, The Amalgamut , chocia pod koniec wrzenia tego samego roku wszystkie trasy koncertowe i wsparcie dla albumu zostay odwoane. frontman Richard Patrick przyzna si do odwyku z powodu nadmiernego uywania narkotyków i alkoholu w cigu ostatnich czterech lat. Cho pocztkowo planowa po prostu odoy tras na 2003 rok, Patrick ostatecznie odwoa tras i zamiast tego wróci do pracy nad pisaniem nowej muzyki.

Odzwierciedlajc wczesne sesje tworzenia drugiego albumu , Title of Record , Patrick rozpocz prac nad albumem cakowicie samodzielnie, bez pomocy wczeniejszych czonków zespou, Geno Lenardo i Franka Cavanaugha. Do marca 2003 roku Patrick napisa 5 piosenek, a do koca roku mia ukoczonych 10 piosenek. W tym samym roku Patrick pracowa równie krótko nad pobocznym projektem The Damning Well z Wesem Borlandem , Dannym Lohnerem i Joshem Freese . Grupa pracowaa razem nad kilkoma utworami, ale tylko jeden, Awakening, zosta kiedykolwiek wydany przez zespó. Patrick w kocu mia ochot wróci do wspópracy w Filter po tym, chocia zamiast przy poprzednich dwóch albumach, kiedy ponownie rekrutowa Lenardo i Cavanaugh, Patrick zamiast tego zdecydowa si na wspóprac z Robertem DeLeo i Deanem DeLeo z zespou Stone Temple Pilots usyszawszy, e byli zainteresowani wspóprac z Patrickiem. Caa trójka postanowia nagra jedn piosenk Filter na album, ostatecznie zatytuowan A Better Place, jednak pod koniec ich 12-godzinnego jam session caa trójka poczua si tak silnie zwizana z chemi muzyczn, e poczuli, e potrzebowaem stworzy zupenie nowy zespó na materia. Caa trójka, wraz z perkusist Rayem Luzierem , utworzyli zespó Army of Anyone i wydali w 2006 roku jeden album Army of Anyone , który zawiera A Better Place, i koncertowali w 2007 roku, a do zawieszenia dziaalnoci zespou.

Póniejsze sesje

Prace nad albumem Filter trway od poowy 2004 do poowy 2007 roku, a Patrick stwierdzi, e czuje niepewno, czy album kiedykolwiek zostanie wydany. Jednak po rozpadzie Army of Anyone Patrick wróci do swojego starego materiau i postanowi skoczy go w celu wydania ostatecznego wydania, czciowo z powodu inspirujcej rozmowy z jego bratem, Robertem Patrickiem . Patrick skontaktowa si z Johnem 5, aby pomóc przy albumie. Nagra gitary na album i wspóautorem dwóch utworów; Co dalej i Podjcie. Patrick zwerbowa równie byych czonków The Damning Well do pomocy; Borlandowi za pisanie i prac na gitarze przy "In Dreams", podczas gdy Freese zosta zwerbowany do gry na perkusji przy albumie. Podczas gdy pierwsze sesje cigny si latami, przerywane projektami pobocznymi, drugie sesje trway czternacie dni w studiu. Sesje dodatkowe przebiegay tak szybko, poniewa Patrick zgromadzi tak duo materiau w cigu ostatnich piciu lat; w sumie ponad 25 piosenek, pozwalajcych Patrickowi na przeczesywanie utworów, których ju nie lubi i których nie czu, nie byy ju aktualne.

Motywy i kompozycja

Hymny budziy si po piczce wywoanej narkotykami i budziy si gdzie w gbi administracji Busha i byy przeraone tym, co zrobilimy w tym miejscu ... Mój prawdziwy alkoholizm zacz si w '92, wic zanim si z niego otrzsnem , Rozejrzaem si po wiecie i nagraem bardzo spoecznie wiadomy rekord.

Richard Patrick, który po udanym pobycie na odwyku przeszed na teksty o tematyce politycznej.

W poprzednich albumach Patrick pisa teksty wokó swoich osobistych problemów, z których wiele dotyczyo lub byo zwizanych z naduywaniem narkotyków i alkoholu . Po udanej karierze na odwyku i cigym powodzeniu w utrzymaniu trzewoci od tamtej pory, Patryk skupi si nie tylko na sobie, ale na tematach bardziej spoecznych i politycznych . Gówn inspiracj dla Patricka, który poda w tym kierunku, byo to, e dowiedzia si, e dwudziestotrzyletni fan filtra i opiekun strony fanowskiej filtra zgin w wojnie w Iraku , po tym, jak zacign si tylko na pocztek, aby uratowa fundusze na studia . To zdarzenie byo podstaw gównego singla Soldiers of Misfortune , piosenki opisanej przez Patricka jako bardzo pro-wojskowa, ale zaciekle antywojenna.

Jeli chodzi o ogólne brzmienie, Patrick stwierdzi, e dy do tego, aby album brzmia jak cika pyta U2 . Patrick opisa album jako bardziej agodny i melodyjny ni poprzednie trzy albumy Filter, co przypisywa wpywowi pracy z Abrahamem jako producentem.

Wydanie, promocja i nastpstwa

Album zosta wydany 13 maja 2008 roku, chocia zespó rozpocz tras koncertow wspierajc wydanie na miesic wczeniej w kwietniu. Poniewa album zosta nagrany gównie przez samego Patricka, stworzy nowy zespó, w skad którego wchodzili Mitch Marlow na gitarze, John Spiker na basie i Mika Fineo na perkusji. Pierwszy singiel z albumu, Soldiers of Misfortune , zosta wydany na dugo przed premier albumu, w marcu, natomiast drugi z albumu, What's Next, Ukaza si w sierpniu. Remix album , zatytuowany Remixes dla potpionych , póniej zosta wydany w 2008 roku.

Album utkn na rynku, debiutujc pod nr. 42 na listach przebojów Billboard 200 i sprzedaje si tylko w 13 000 egzemplarzy. Patrick póniej wyrazi wyrzuty sumienia z powodu swoich decyzji przy tworzeniu albumu.

Straciem kontrol nad albumem Anthems Of The Damned ; Poszedem w innym kierunku i poszedem za przykadem producenta. Chciaem by ciki, poniewa wanie tam mieszkam. Uwielbiam zo i agresj. Skupiem si na tym albumie, który by agodny, ale ostatecznie sprowadzi si do mnie. Producent Josh Abraham i ja bylimy w sprzecznoci i straciem kontrol nad t pyt .

Krytyczny odbiór

Oceny zawodowe
Przejrzyj wyniki
ródo Ocena
About.com 4/5 gwiazdek
Caa muzyka 3/5 gwiazdek
ARTISTdirect 3/5 gwiazdek
Metromix 2,5 / 5 gwiazdek

Album otrzyma generalnie mieszane recenzje krytyków. Stephen Thomas Erlewine z AllMusic skrytykowa wystpowanie na albumie pilnych, politycznych przekazów z przesadnie dopracowanym instrumentarium, stwierdzajc, e pilne sowa Patricka [nie] cakiem [jib] z dobrze wykonanym, manierycznym angst-rockiem ... rozczenie nie jest nie jest zbyt dysonansowa, w czym tkwi problem: caa sprawa wydaje si po prostu odrobin za dobrze wypielgnowana - rytmy zbyt ciasne, gitary zbyt dobrze wyszorowane, produkcja zbyt dobrze zbalansowana - iw rezultacie album nigdy nie dostanie si pod skór w sposób zamierzony przez Filtr . I odwrotnie, Consequence of Sound mocno pochwali album, cytujc wokale i teksty Patricka jako wyróniajce go cechy, uznajc go za wspaniay album z grami muzycznymi i noami siy wokalnej. Patrick z pewnoci przeszed samego siebie i stworzy wspaniay album, który jest wart powtórze. Produkcja jest na najwyszym poziomie, adna nuta nie zostaa oszukana, a tekstowo jego najlepszy od czasu Short Bus z 1995 roku ... Czwarty album Filtera trafia w wielki szlem prosto z parku . Krytyk About.com , Tim Grierson, stwierdzi, e pyta jest imponujca ze wzgldu na gotowo do szczerego mówienia o wadliwym spoeczestwie i miejscu w nim piosenkarza, prowokujc seri piosenek, które s bogate dwikowo, ale take fascynujce tematycznie.

Wykaz utworów

Wszystkie piosenki napisane i skomponowane przez Richarda Patricka , chyba e zaznaczono inaczej.

Nie. Tytu Pisarz (s) Dugo
1. onierze nieszczcia   4:25
2. "Co dalej" Patrick, Jan 5 3:34
3. Przebudzenie Patrick, Luke Walker 3:56
4. Cold (Anthem for the Damned)   3:45
5. Nienawi jest zaraliwa   4:25
6. Kam po kamstwie   3:45
7. Zabij dzie   3:31
8. The Take Patrick, Jan 5 3:16
9. Trzymam kwiaty w pobliu   4:27
10. "W snach" Patrick, Borland 3:51
11. "Tylko ty"   4:40
12. Can Stop This Patrick, Rae DiLeo 5:55
Dugo cakowita: 49:30
Dodatkowe utwory
Nie. Tytu Pisarz (s) Dugo
13. Soldiers of Misfortune (mieszanka Richarda Patricka i Timmy the Terror Brade Runna)   5:30
14. Kill the Day (mix klubowy Ben Wise) (wydanie w Wielkiej Brytanii)   6:08
15. The Take (Stormin Norman mix JOB) (wydanie w Wielkiej Brytanii) Patrick, Jan 5 4:36
Dugo cakowita: 65:44

Personel

Muzycy

Produkcja

Pozycje na wykresie

Album

Wykresy (2008)
Pozycja szczytowa
Niezalene albumy Billboard 5
Billboard 200 42

Syngiel

Rok Piosenka
Pozycja szczytowa
US
Main.

2008 onierze nieszczcia 27
"Co dalej" -
- oznacza wydania, które nie znalazy si na wykresie.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Maria Tokarski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Hymny dla przekltych , co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Ewa Majchrzak

Dzięki za ten post na Hymny dla przekltych , właśnie tego potrzebowałem

Izabela Frankowski

Ten wpis na Hymny dla przekltych pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Anita Cieśla

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Hymny dla przekltych .