Liceum AntylopyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Liceum Antylopy, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Liceum Antylopy, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Liceum Antylopy, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Liceum Antylopy, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Liceum Antylopy, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Liceum Antylopy. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Liceum Antylopy
Antelope HS Front.JPG
Adres
7801 Titan Drive

,
95843

Informacja
Rodzaj Publiczne drugorzdne
Ustanowiony 2007
Okrg szkolny Okrg szkolny Roseville Joint Union High School
Dyrektor Tino Guzman
Kadra nauczycielska 74,99 (EPC)
Klas 9 - 12
Rekrutacja 1809 (2018-19)
Stosunek liczby uczniów do nauczycieli 24.12
Zabarwienie) Szkaratny i szary
   
Maskotka Duy czerwony
Gazeta Titan Times
Rocznik Tytan
Stronie internetowej www .rjuhsd .us / Page / 416

Liceum Antelope jest jedn z piciu szkó rednich w dystrykcie Roseville Joint Union High School District . Szkoa znajduje si pod adresem 7801 Titan Drive, w Antelope, Kalifornia , Stany Zjednoczone . Liceum Antylopy zostao otwarte dla uczniów klas 9 i 10 na pocztku roku szkolnego 20082009. Od 2010 roku rozpoczto nauk na wszystkich poziomach. Klasa uczniów Antelope 2011 uczszczaa do Oakmont High School lub Centre High School . Klasa 2011 bya pierwsz klas maturaln.

Titan Times

Titan Times , gazeta szkoy, otrzyma nagrod Srebrny Korony przez Columbia Scholastic Press Association .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Wspórzdne : 38,71050 ° N 121,35634 ° W 38 ° 4238 N 121 ° 2123 W. / / 38,71050; -121,35634Opiniones de nuestros usuarios

Agata Wilczyński

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Liceum Antylopy, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Margaret Kalinowski

Artykuł o Liceum Antylopy jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Marta Markiewicz

Ten wpis na Liceum Antylopy sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.