Przedni krgosup nosaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Przedni krgosup nosa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Przedni krgosup nosa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Przedni krgosup nosa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Przedni krgosup nosa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Przedni krgosup nosa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Przedni krgosup nosa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Przedni krgosup nosowy
Spinanasalisanteriormaxillae.PNG
Lewa szczka . Powierzchnia nosa (przedni grzbiet nosa oznaczony w prawym dolnym rogu)
Przedni krgosup nosa szczki - czaszka - widok boczny z okrgiem.png
Czaszka z boku. Przedni grzbiet nosa znajduje si po prawej stronie (pokazany na czerwono).
Detale
Identyfikatory
acina Spina nasalis przednia szczka
TA98 A02.1.12.011
TA2 766
FMA 75770
Warunki anatomiczne koci

Przedniego grzbietu nosa lub przedniego grzbietu nosa szczki jest wystp kostny w czaszce, który suy jako Cefalometryczny góry . Przedni krgosup nosowy to wystp utworzony przez zespolenie dwóch koci szczki w miejscu szwu midzy szczkami. Jest umieszczany na wysokoci nozdrzy , w najwyszej czci rynienki ryflowanej i rzadko pka.

Dodatkowe obrazy

Zobacz te

Bibliografia

Ten artyku zawiera tekst nalecy do domeny publicznej ze strony 158 20. wydania Gray's Anatomy (1918)

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Michael Urban

Ładny artykuł z _zmienna.

Wiktor Pietrzak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Przedni krgosup nosa, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Zdzislaw Dobrowolski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Przedni krgosup nosa.