Przednie yy sercoweWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Przednie yy sercowe, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Przednie yy sercowe, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Przednie yy sercowe, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Przednie yy sercowe, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Przednie yy sercowe, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Przednie yy sercowe. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Przednie yy sercowe
Gray492.png
Powierzchnia mostkowo-ebrowa serca (przednie yy sercowe nie s oznaczone, ale s widoczne po lewej stronie).
Naczynia sercowe.png
Detale
Odpywa do Prawy przedsionek
Identyfikatory
acina Venae cardiacae anteriores,
venae ventriculi dextri anteriores
TA98 A12.3.01.012
TA2 4168
FMA 71567
Terminologia anatomiczna

yy sercowe przednie (lub przednich yy prawej komory ) zawieraj zmienn liczb maych naczy, zwykle od dwóch do piciu, co pobierania krwi z przodu prawej komory serca i otwarte do prawego przedsionka ; prawo marginalny yy czsto uchodzi do prawego przedsionka, a wic jest czasami traktowane jako nalece do tej grupy.

W przeciwiestwie do wikszoci y sercowych nie kocz si one zatok wiecow . Zamiast tego yy te spywaj bezporednio do przedniej ciany prawego przedsionka .

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Nina Markiewicz

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Sonia Rosiński

Ten wpis na Przednie yy sercowe sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Karolina Cichoń

Ten wpis o Przednie yy sercowe był właśnie tym, co chciałem znaleźć.