Wapie z Doliny AntylopyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Wapie z Doliny Antylopy, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Wapie z Doliny Antylopy, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Wapie z Doliny Antylopy, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Wapie z Doliny Antylopy, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Wapie z Doliny Antylopy, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Wapie z Doliny Antylopy. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Zakres stratygraficzny Antelope Valley Limestone
Stratygraficzny : Okres ordowiku
Wapie zebry (Antelope Valley Limestone, Middle Ordovician; Meiklejohn Peak, near Beatty, Nevada, USA) 3.jpg
Wapie z Doliny Antylopy (Meiklejohn Peak, Nevada)
Rodzaj Formacja geologiczna
Jednostk Grupa Pogonip
Underlies Formacja Kopenhaska
Overlies Formacja Ninemile
Grubo 1100 stóp (340 m)
Litologia
Podstawowa Wapie
Lokalizacja
Region Nevada
Kraj Stany Zjednoczone
Wpisz sekcj
Nazwany Dolina Antylopy (Nevada)

Antelope Dolina Wapie jest wapienna formacja geologiczna z Grupy Pogonip w poudniowej Nevadzie .

Wystpuje w regionie Doliny Antylopy w hrabstwach Eureka i Nye .

Zachowuje skamieniaoci z okresu ordowiku .

Zobacz te

Bibliografia

  • Charles W. Merriam (1963). Paleozoiczne skay Doliny Antylopy, hrabstwa Eureka i Nye, Nevada (PDF) . Papier profesjonalny . doi : 10.3133 / PP423 . ISSN   2330-7102 . Wikidane   Q61049030 .
  • Róni wspóautorzy bazy danych paleobiologii. Fossilworks: Gateway to the Paleobiology Database . Zarchiwizowane od oryginau w dniu 31 lipca 2014 r . ródo 8 lipca 2014 r .


Opiniones de nuestros usuarios

Violetta Markowski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Irina Kowal

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.