Bundesnotarkammer

W tym artykule zbadamy wpływ i wpływ Bundesnotarkammer na współczesne społeczeństwo. Od momentu pojawienia się Bundesnotarkammer przykuł uwagę milionów ludzi na całym świecie i zyskał poczesne miejsce w kulturze popularnej. Przez lata Bundesnotarkammer pokazał, że potrafi kształtować opinie, inspirować ruchy i kwestionować ustalone normy. W tym sensie istotne jest dokładne zbadanie, w jaki sposób Bundesnotarkammer przyczynił się do ewolucji społeczeństwa w różnych aspektach, od polityki i ekonomii po sferę artystyczną i indywidualną ekspresję. Artykuł ten ma na celu rzucić światło na fundamentalną rolę, jaką Bundesnotarkammer odgrywa w naszym codziennym życiu i jej wpływ na sposób, w jaki postrzegamy otaczający nas świat.

Bundesnotarkammer (BNotK) – niemiecka federalna izba notarialna, zarazem podmiot prawa publicznego, którego członkami jest 21 lokalnych izb notarialnych na terenie całych Niemiec. Do poszczególnych izb notarialnych należą natomiast poszczególni notariusze, których w Niemczech działa obecnie ok. 9.000.

Bundesnotarkammer jest centralnym organem samorządu notarialnego w Niemczech i członkiem Europäische Bewegung Deutschland, ponadpartyjnego ruchu na rzecz rozwoju Europy założonej w roku 1949.

Władze

  • prezydent: notariusz dr Tilman Götte (Monachium),
  • wiceprezydent: notariusz Richard Bock (Koblencja),
  • wiceprezydent: adwokat i notariusz Hermann Meiertöns (Oldenburg).

Linki zewnętrzne

Zobacz też

 Z tym tematem związana jest kategoria: Niemieccy notariusze.