Coma White

W świecie Coma White znajdujemy nieskończoną liczbę aspektów, które skłaniają nas do refleksji, zadawania pytań, a nawet zachwytu. Coma White to temat, który na przestrzeni dziejów budził zainteresowanie wielu ludzi, jego korzenie sięgają czasów starożytnych, a jego wpływ jest nadal obecny we współczesnym społeczeństwie. W tym artykule zbadamy różne aspekty Coma White, od jego wpływu na kulturę po konsekwencje w życiu codziennym. Poprzez szczegółową i wzbogacającą analizę będziemy starali się dogłębnie zrozumieć wszystko, co Coma White ma nam do zaoferowania, odkrywając tajemnice, odsłaniając prawdy i zapewniając kompleksową wizję tego zjawiska.

Coma White
ilustracja
Wykonawca singla
z albumu Mechanical Animals
Marilyn Manson
Wydany

1999

Gatunek

rock alternatywny

Długość

5:40

Wydawnictwo

Nothing, Interscope

Producent

Michael Beinhorn, Marilyn Manson

Format

singel CD

Singel po singlu
Rock is Dead
(1999)
„Coma White”
(1999)
Astonishing Panorama of the Endtimes
(1999)

Coma Whiteballada rockowa[1] wydana na singlu promującym trzeci studyjny album grupy Marilyn Manson pt. Mechanical Animals. Został wydany w roku 1999. Uznawany jest przez krytykę za najlepszy utwór zespołu, a także jest cichym faworytem fanów.

Pierwotnie został wydany jako singel promocyjny, ostatecznie jednak powstał także kontrowersyjny teledysk, do którego realizacji grupę zainspirowały tragiczne zajścia w Columbine High School.

Zawartość singla

Singel promocyjny (USA)
  1. „Coma White” (Album Version) – 5:40
  2. „Coma White” (Radio Edit) – 4:19

Przypisy

  1. Elliot Levin: Marilyn Manson resurrects evil at the Oakdale Theatre. examiner.com, 2013-01-28. . (ang.).

Linki zewnętrzne