Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego

W dzisiejszym świecie Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego zyskał niespotykane dotąd znaczenie. Od momentu powstania Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego przyciągnął uwagę i zainteresowanie szerokiego spektrum społeczeństwa, wywołując debaty, refleksje i analizy w różnych obszarach. Zarówno na polu akademickim, jak i w świecie biznesu Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego był przedmiotem studiów i badań mających na celu zrozumienie jego wpływu i potencjału. W tym artykule zbadamy różne aspekty związane z Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego, od jego pochodzenia po obecne implikacje, w celu przedstawienia szerokiej i pełnej wizji tego tematu, który jest dziś tak istotny.

Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego
Częstotliwość

kwartalnik

Państwo

 Polska

Adres

Warszawa

Wydawca

Biuro Historyczne Centralnej Rady Zrzeszenia Związku Związków Zawodowych

Tematyka

historia

Język

polski

Pierwszy numer

1967

Ostatni numer

1988

Redaktor naczelny

Lucjan Kieszczyński

ISSN

0454-7330

OCLC

839161612

Kwartalnik Historii Ruchu Zawodowego – kwartalnik ukazujący się w Warszawie w latach 1967-1988. Wydawcą było Biuro Historyczne Centralnej Rady Zrzeszenia Związku Związków Zawodowych. Redaktorem naczelnym był m.in. Lucjan Kieszczyński.

Pismo było kontynuacją kwartalnika „Biuletyn Biura Historycznego CRZZ" ukazującego się w latach 1962-1966. Jego kontynuacją był wydawany w 1989 roku „Kwartalnik Historii i Teorii Ruchu Zawodowego” (ukazały się jedynie 4 numery). Jego wydawcą było Zakład Historii i Teorii Ruchu Zawodowego w Centrum Studiów Związków Zawodowych. Przewodniczącym komitetu redakcyjnego był Lucjan Kieszczyński.

Linki zewnętrzne

  • Czasopismo w katalogu Biblioteki Narodowej

Zobacz też