W tym artykule zbadamy i przeanalizujemy wpływ Puchar CEV siatkarek (2022/2023) na różne aspekty naszego społeczeństwa i życia codziennego. Puchar CEV siatkarek (2022/2023) był ostatnio przedmiotem zainteresowania i debaty, wywołując kontrowersje i budząc zainteresowanie różnych grup społeczeństwa. Od momentu powstania Puchar CEV siatkarek (2022/2023) wywołał spekulacje, teorie i refleksje na temat jego wpływu w różnych obszarach, od ekonomii po kulturę. W tym artykule postaramy się rzucić światło na różne punkty widzenia i perspektywy wokół Puchar CEV siatkarek (2022/2023), aby zapewnić naszym czytelnikom szeroką i wzbogacającą wizję tego zjawiska.
Puchar CEV siatkarek 2022/2023 – 16. sezon turnieju rozgrywanego od 2007 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".
System rozgrywek[1]
" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]
Rozgrywki składają się z 5 rund:
- 1/16 finału,
- 1/8 finału,
- ćwierćfinały,
- półfinały,
- finał.
O zwycięstwie w dwumeczu decyduje liczba wygranych meczów. W przypadku remisu (tyle samo punktów na koncie każdej z drużyn), niezależnie od liczby wygranych i przegranych setów, o awansie decyduje dodatkowy tzw. złoty set, rozgrywany bezpośrednio po drugim meczu, do 15 punktów.
Drużyny uczestniczące[2]
" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]
Rozgrywki[3]
" class="mw-editsection-visualeditor">edytuj | edytuj kod]
Wszystkie godziny według czasu lokalnego.
1/16 finału
1/8 finału
Runda play-off
Ćwierćfinały
Półfinały
Finał
Przypisy