Wikipedia:Poczekalnia/reanimacja/2025:02:22:Defektoskopia elektryczna

W dzisiejszym świecie Wikipedia:Poczekalnia/reanimacja/2025:02:22:Defektoskopia elektryczna stał się tematem istotnym i interesującym szerokie spektrum społeczeństwa. Niezależnie od tego, czy ze względu na wpływ na kulturę popularną, politykę, technologię czy codzienne życie ludzi, Wikipedia:Poczekalnia/reanimacja/2025:02:22:Defektoskopia elektryczna zdołał przyciągnąć uwagę milionów ludzi na całym świecie. Przez lata Wikipedia:Poczekalnia/reanimacja/2025:02:22:Defektoskopia elektryczna był przedmiotem debaty, analiz i refleksji, generując ogromną różnorodność opinii i punktów widzenia, które odzwierciedlają złożoność i znaczenie tego tematu. W tym artykule zbadamy różne aspekty Wikipedia:Poczekalnia/reanimacja/2025:02:22:Defektoskopia elektryczna i jego wpływ na różne obszary współczesnego życia, aby rzucić światło na temat, który jest nadal aktualny.

 Defektoskopia elektryczna (edytujdysk.historialinkująceobserwujrejestr)
Sprawdź w źródłach: Encyklopedia PWN • Google Books • Google Scholar • Federacja Bibliotek Cyfrowych • BazHum • BazTech • RCIN • Internet Archive (texts / inlibrary)

Jednolinijkowiec bez źródeł. Hasło w tej postaci wisi od ponad 17 lat. Pojęcie nie występuje w Google scholar, nie ma go w BazTech. Nie ma też odpowiedników w innych językach. Może wystarczy wspomnienie w haśle Defektoskopia, gdzie jednak przy tej metodzie też nie ma przypisu. Problem zgłaszałem wcześniej w projekcie technicznym. Sławek Borewicz (dyskusja) 07:24, 22 lut 2025 (CET)

Może jest do uratowania, albo utworzenie nowego artykułu, bo w tym niemal nic nie ma.
Podpiąłem interwiki do en:Electromagnetic testing, jest tam rozbudowany artykuł o metodach elektromagnetycznych, nasz powinien być jego odpowiednikiem z tytułem Defektoskopia elektromagnetyczna. O metodach elektromagnetycznych w Encyklopedii fizyki jest ponad pół strony, tylko że opis ten ma już pół wieku i skupia się na metodach magnetycznych, wspomina o elektrycznych a a o elektromagnetyczne nie są opisane. Stuba mogę zrobić na już, ale na większą rozbudowę nie będę miał czasu przez pewien czas. Stok (dyskusja) 08:26, 22 lut 2025 (CET)
teraz już dwulinijkowiec, i to ze źródłami. Stok wg mnie uratował :) Eteith (dyskusja) 13:41, 5 kwi 2025 (CEST)
Chwilowo mam inne zajęcia, ale wrócę do tego artykułu i rozbuduję go choć trochę. Stok (dyskusja) 16:17, 5 kwi 2025 (CEST)

Stok, mógłby opracować to hasło pod nową nazwą. W takim razie przenoszę na SOR. Sławek Borewicz (dyskusja) 19:20, 4 mar 2025 (CET)