Anta SportWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anta Sport, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anta Sport, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anta Sport, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anta Sport, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anta Sport, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anta Sport. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anta Sports Products Limited
ntà Tuyù Yongpn Yuuxiàngngs
Rodzaj Publiczny
SEHK2020
Przemys Sprzt sportowy , tekstylny
Zaoony 1991  ( 1991 )
Zaoyciel Ding Shizhong
Siedziba ,
Obsugiwany obszar
Na calym swiecie
Kluczowi ludzie
Ding Shizhong (przewodniczcy)
Produkty Trampki , odzie , akcesoria
Przychód
  • Zwiksza 2,07 mld USD (2019)
Waciciel Anta Midzynarodowy (BVI) (61,84%)
Publiczny (38,16%)
Rodzic Anta Midzynarodowy (BVI) (61,84%)
Strona internetowa anta.com

Anta Sports Products Limited ( SEHK2020 ) to chiska midzynarodowa korporacja zajmujca si sprztem sportowym z siedzib w Jinjiang . Jest to trzecia co do wielkoci firma odziey sportowej na wiecie pod wzgldem przychodów w 2019 roku.

Zaoona w 1994 roku , zajmuje si projektowaniem , rozwojem , produkcj i sprzeda produktów, w tym odziey sportowej , obuwia , odziey i akcesoriów pod wasn mark . Jednak po sfinalizowaniu przejcia Amer Sports , firma rozwina si w brandingu i jest wacicielem ponad 25 marek odziey i sprztu sportowego, od Arc'teryx po Wilson .

Historia

Anta zostaa zaoona przez Ding Shizhong w 1991 roku. W 2008 roku Igrzyska Olimpijskie w Pekinie day Anta moliwo poszerzenia swojej dziaalnoci marketingowej obuwia.

Anta Sports bya notowana na Giedzie Papierów Wartociowych w Hongkongu w 2007 r. z cen IPO na poziomie 5,28 HK$ za akcj . W 2009 roku firma nabya znak towarowy Fila w Chinach kontynentalnych, Hongkongu i Makau od Belle International . Od tego czasu firma prowadzi dziaalno Fila w tych trzech obszarach. Firma prowadzi równie sklepy DESCENTE i SPRANDI w Chinach, a take sklepy KOLON SPORT i KINGKOW w Chinach, Hong Kongu i Makao . Byy napastnik Minnesoty Timberwolves , Kevin Garnett, opuci swojego byego sponsora obuwia Adidas i jest sponsorowany przez Ant od sierpnia 2010 roku. Stranik Golden State Warriors Klay Thompson równie opuci swojego sponsora Nike i jest podpisany z Ant od lutego 2015 roku. W grudniu 2018 roku konsorcjum inwestorów skadajce si z konsorcjum ANTA Sports, FountainVest Partners, Anamered Investments i Tencent ogosiy dobrowolne rekomendowane publiczne wezwanie na gotówk na wszystkie wyemitowane i pozostajce w obrocie akcje Amer Sports Corporation.

Anta Sports rozpocza bojkot NBA w padzierniku 2019 r. w wyniku ponownego tweeta przez urzdnika Houston Rockets popierajcego protesty w Hongkongu. Skoczyo si to jednak i 14 maja 2020 r. Wilson Sporting Goods ogosi, e zastpi Spaldinga nalecego do Berkshire Hathaway jako oficjalnego dostawc piek NBA w sezonie NBA 2021-22 .

Sponsoring

Anta Sports jest oficjalnym dostawc i sponsorem wielu druyn, zawodników i stowarzysze, takich jak

Koszykówka
Boks
Dawniej

ANTA sponsorowaa 26 chiskich druyn narodowych w sportach zimowych , boksie , taekwondo , gimnastyce , podnoszeniu ciarów , zapasach , judo , surfingu , waterpolo i golfie .

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Norbert Szymański

Ładny artykuł z _zmienna.

Marika Brzeziński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anta Sport pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anta Sport tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Przemyslaw Rutkowski

Ten wpis na Anta Sport pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Bozena Markowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anta Sport.