Antar (firma)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antar (firma), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antar (firma), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antar (firma), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antar (firma), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antar (firma), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antar (firma). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antar to dawna francuska firma naftowa , zaoona przez Pechelbronn SAEM w 1927 roku w Merkwiller-Pechelbronn , Bas-Rhin , Alzacja . Jednak jego pocztki sigaj roku 1745, kiedy to w okolicach Merkwiller-Pechelbronn utworzono spók, która miaa rozwija naturalne szyby naftowe. Przed II wojn wiatow uywa równie marki Socaline do benzyny . Po zakupie innego krajowego francuskiego marketera zmieniono oficjaln nazw na Antar Pétroles de l'Atlantique oraz rozszerzono nazw Antar na paliwa. Antar by w duej mierze aktywny we Francji, chocia spóka zalena posiadaa szwajcarsk spók joint venture (Socal Fina). Spóka moe zostay nazwane Rimskiego-Korsakowa s Antar Symphony o arabskiego poety i wojownika Antara ibn Szaddad .

W 1976 roku Elf-ERAP poczy si z Antar, tworzc Société National Elf Aquitaine, które z ponad 6000 punktów sprzeday stao si drugim co do wielkoci sprzedawc benzyny we Francji . W 2000 roku Elf zosta kupiony przez TotalFina (obecnie Total SA ). Ostateczne rozwizanie firmy nastpio w 2005 roku. Nazwa Antar przetrwaa na Antargaz, jednej z wiodcych francuskich marek butelkowanego skroplonego gazu naftowego , który zosta sprzedany jednostce Paribas po fuzji TotalFina-Elf w celu zaspokojenia obaw Komisji Europejskiej w zakresie ochrony konkurencji, aw 2004 sta si spók zalen nalec w caoci do UGI Corporation .

Jedyne francuskie muzeum powicone przemysowi naftowemu znajduje si w Merkwiller-Pechelbronn i dysponuje zasobami powiconymi Antarowi.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Krystian Cichoń

Ten wpis o Antar (firma) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Iza Marczak

Podane informacje o zmiennej Antar (firma) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Paul Lis

Bardzo ciekawy ten post o Antar (firma).

Karol Rogowski

To dobry artykuł dotyczący Antar (firma). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Jozef Panek

Informacje o zmiennej Antar (firma) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.