Antarchaea erubescensWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antarchaea erubescens, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antarchaea erubescens, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antarchaea erubescens, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antarchaea erubescens, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antarchaea erubescens, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antarchaea erubescens. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antarchaea erubescens
Klasyfikacja naukowa
Królestwo:
Gromada:
Klasa:
Zamówienie:
Rodzina:
Rodzaj:
Gatunki:
A. erubescens
Nazwa dwumianowa
Antarchaea erubescens

Antarchaea erubescens to gatunek my z rodziny Noctuidae, po raz pierwszy opisany przez Andreasa Bang-Haasa w 1910 roku. Wystpuje od Maroka po Pówysep Arabski w poudniowym Iranie i Afganistanie .

Dorose osobniki na skrzydach od kwietnia do czerwca i ponownie jesieni. S dwa pokolenia rocznie.

Linki zewntrzne

  • Krawczenko, WD; Muller, G.; Orowa, OB; Seplyarskaya, VN (2004). Catocalinae (Lepidoptera: Noctuidae) Izraela (PDF) . Rosyjskie czasopismo entomologiczne . 13 (3): 175186. Zarchiwizowane z oryginau (PDF) w dniu 19.08.2011 przez Internet Archive.
  • Wizerunek


Opiniones de nuestros usuarios

Lucyna Kubicki

Ten wpis na Antarchaea erubescens sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Maria Makowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antarchaea erubescens jest tym, którego szukałem.

Nina Morawski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Antarchaea erubescens i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.