Antariksham 9000 KM / HWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antariksham 9000 KM / H, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antariksham 9000 KM / H, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antariksham 9000 KM / H, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antariksham 9000 KM / H, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antariksham 9000 KM / H, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antariksham 9000 KM / H. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antariksham 9000 KMPH
Antariksham 9000 KMPH.jpeg
Oficjalny plakat
W reyserii Sankalp Reddy
Scenariusz Sankalp Reddy
Wyprodukowano przez Saibabu Jagarlamudi
Radha Krishna Jagarlamudi
Y. Rajeev Reddy
W roli gównej Varun Tej
Aditi Rao Hydari Lavanya
Tripathi
Rahman
Kinematografia Gnana Shekar VS
Edytowany przez Karthika Srinivasu
Muzyka stworzona przez Prashanth R Vihari

Firma produkcyjna
Data wydania
  • 21 grudnia 2018 ( 21.12.2018 )
Czas trwania
140 minut
Kraj Indie
Jzyk telugu
Budet 25-30 crore

Antariksham 9000 kmph ( dos 'Przestrze: 9000 kmph') jest 2018 Indian telugu -language science fiction przygodowy film napisany i wyreyserowany przez Sankalp Reddy . W filmie wystpuj Varun Tej , Aditi Rao Hydari , Lavanya Tripathi i Rahman, podczas gdy Srinivas Avasarala , Satya Dev i Raja Chembolu graj drugoplanowe role. Film zostanie wydany 21 grudnia 2018 roku.

Wtek

Film zaczyna si od przemieszczania si satelity na ciemniejsz stron ksiyca. Jeden z indyjskich satelitów, Mihira, straci poczenie ze Stacj Kosmiczn i traci prdko. Doprowadzioby to do kolizji z innym chiskim satelit i doprowadzioby do reakcji acuchowej skutkujcej zaciemnieniem komunikacyjnym na caym wiecie. Kody systemowe do dokonywania napraw znane s tylko Devowi - zapalonemu naukowcowi na stacji. Dev odszed ze stacji kosmicznej pi lat temu. By zakochany w córce dyrektora stacji Chandrakanth, Paaru, nauczycielce w szkole. Z pasj pracuje nad Viprayaan, satelit, który poda dane o wodzie na Ksiycu. Po starcie satelity jest usterka i Dev wraz ze swoj narzeczon jedzie na stacj kosmiczn, aby go naprawi. W popiechu traci kontrol nad samochodem i dochodzi do wypadku, tracc zarówno satelit, jak i narzeczon. To go amie i rzuca prac. Jest teraz potrzebny do naprawienia Mihiry i wraca po piciu latach ycia jako nauczyciel w szkole w ramach misji i udaje mu si naprawi krytyczn usterk z pomoc Riyi, swojej koleanki.

Rzuca

Produkcja

Zdjcia do filmu rozpoczy si 19 kwietnia 2018 r. Zdjcia do filmu zakoczono 1 padziernika 2018 r. Wiele scen do filmu nakrcono w warunkach zerowej grawitacji w Hyderabadzie . Kilka kluczowych scen nakrcono w Mahindra École Centrale , która w filmie bdzie zastpowa Indyjsk Organizacj Bada Kosmicznych .

cieka dwikowa

Muzyka zostaa skomponowana przez Prashanth R Vihari i wydana w Aditya Music .

Antariksham 9000 KMPH
Album ze ciek dwikow autorstwa
Wydany 15 grudnia 2018
Nagrany 2018
Gatunek muzyczny cieka dwikowa
Dugo 17 : 37
Etykieta Muzyka Adity
Producent Prashanth R Vihari
Chronologia Prashanth R Vihari
Chi La Sow
(2018)
Antariksham 9000 KM
/ H (2018)
Dorasaani
(2019)
Nie. Tytu tekst piosenki Piosenkarz (s) Dugo
1. Samayama Ananta riram Yazin Nizar , Harini 4:06
2. Paukawe Ananta riram Anurag Kulkarni 2:50
3. Telipo Telipo Ananta riram Manisha Eerabathini 2:54
4. "Dheemaga" Sirivennela Seetharama Sastry Benny Dayal , Anurag Kulkarni 4:46
5. Antarikszajanam Sirivennela Seetharama Sastry Kaala Bhairawa 2:51
6. Motyw Duch Antarikshama 9000KMPH   Prashanth R Vihari 3:04
Dugo cakowita: 20:28

Krytyczny odbiór

Neeshita Nyayapati z The Times of India stwierdzi, e Antariksham jest niepotrzebnie melodramatyczny i przyzna filmowi 2,5 gwiazdki. Sangeetha Devi z The Hindu chwalia wartoci produkcyjne filmu.

Uwolnienie

Film wydany 21 grudnia 2018 roku.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Kate Janowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antariksham 9000 KM / H.

Marek Mucha

Podane informacje o zmiennej Antariksham 9000 KM / H są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Aleksander Konieczna

Bardzo ciekawy ten post o Antariksham 9000 KM / H.