Antarktyda (1991 film)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antarktyda (1991 film), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antarktyda (1991 film), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antarktyda (1991 film), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antarktyda (1991 film), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antarktyda (1991 film), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antarktyda (1991 film). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antarctica to film IMAX z 1991 roku dokumentujcy kontynent Antarktydy . Film trwa 38 minut i skada si z materiaów lotniczych przedstawiajcych topografi i faun kontynentu. Opowiada go Alex Scott i zawiera muzyk australijskiego kompozytora Nigela Westlake'a , który póniej zaadaptowa swoj partytur do popularnej suity koncertowej o tej samej nazwie na gitar i orkiestr.

Poza projekcj w kinach IMAX, film zosta wydany na pycie laserowej, DVD, Blu-ray i by dostpny w wysokiej rozdzielczoci w serwisach streamingowych, chocia jako obrazu na DVD bya saba.

Zarobi ponad 65 milionów dolarów i jest jednym z najbardziej dochodowych filmów australijskich.

Personel

Reyser/scenarzysta: John Weiley

Producenci: John Weiley, David Flatman

Scenarzysta: Les Murray

Scenarzysta: Michael Perfit

Narrator: Alex Scott

Muzyka: Nigel Westlake

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Lucyna Wasilewski

Ładny artykuł z _zmienna.

Damian Dziedzic

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antarktyda (1991 film) jest tym, którego szukałem.

Krystian Osiński

Artykuł o Antarktyda (1991 film) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Aldona Maj

W tym poście o Antarktyda (1991 film) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.