Antarktyda: Imperium PingwinaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antarktyda: Imperium Pingwina, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antarktyda: Imperium Pingwina, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antarktyda: Imperium Pingwina, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antarktyda: Imperium Pingwina, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antarktyda: Imperium Pingwina, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antarktyda: Imperium Pingwina. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antarktyda: Imperium Pingwina
Antarktyda Imperium Pingwina logo.png
Wejcie do Antarktydy Imperium Pingwina 1.jpg
Wejcie
SeaWorld Orlando
Obszar Morze Lodu
Wspórzdne 28 ° 24'42.80 "N 81 ° 27'35.53" W / 28.4118889°N 81.4598694°W / 28.4118889; -81,4598694 Wspórzdne: 28 ° 24'42.80 "N 81 ° 27'35.53" W / 28.4118889°N 81.4598694°W / 28.4118889; -81,4598694
Status Zamknite
Data otwarcia 24 maja 2013 r. ( 2013-05-24 )
Zastpiono Penguin Encounter, Friends of the Wild i Antarktyczna restauracja Market
Ogólne statystyki
Typ atrakcji Oparta na ruchu AGV / bezladowa ciemna jazda
Producent Oceaneing
Projektant SeaWorld Orlando
Motyw Antarktyda
Muzyka Antarctica: One World, One Family Lauren Alaina
Typ pojazdu AGV /Bezladowy
Zawodników na pojazd 8
Wydziwianie 2
Zawodnicy w rzdzie 4
Ograniczenie wysokoci 42 cale (107 cm)
Dla osób niepenosprawnych Dostp dla wózków inwalidzkich

Antarctica: Empire of the Penguin to obszar tematyczny w SeaWorld Orlando, w którym mona zobaczy poruszajc si w ciemnoci jazd bez torów i pingwinarium . Obszar tematyczny Antarktydy rozciga si na 4 akrach (1,6 ha) wewntrz SeaWorld Orlando.

Zapowiedziana w 2011 roku Antarctica: Empire of the Penguin zostaa otwarta 24 maja 2013 roku. W tamtym czasie bya to najwiksza atrakcja w kadym parku rozrywki SeaWorld Entertainment . W ramach kampanii promujcej atrakcj, SeaWorld opublikowa film promocyjny w lipcu 2012 roku. Obszar zosta ogólnie dobrze przyjty przez krytyków i publiczno podczas otwarcia.

Historia

Pogoski i zapowiedzi

W sierpniu i wrzeniu 2011 roku SeaWorld Entertainment zoyo znaki towarowe dla "Antarctica" do wykorzystania w obszarze tematycznym oraz "Empire of the Penguins" do wykorzystania w przejadce rozrywkowej. Doprowadzio to do plotek, e SeaWorld Orlando zastpi swoj wystaw Penguin Encounter ciemn przejadk. Raport Orlando Sentinel z padziernika 2011 r. potwierdzi te plany, powoujc si na opinie rzdowe i wywiady z osobami zaznajomionymi z rónymi elementami. W tym czasie SeaWorld Orlando nie ujawnia publicznie swoich planów.

8 listopada 2011 roku SeaWorld ogosio wieloletni plan ekspansji, obejmujcy otwarcie Turtle Trek w 2012 roku i Antarctica: Empire of the Penguin w 2013 roku. Chocia szczegóy przejadki nie zostay ujawnione, dyrektor kreatywny Brian Morrow powiedzia, e byaby najzimniejsz atrakcj na wiecie i podaaby za podró malekiego pingwina. 24 kwietnia 2012 r. park ujawni dalsze szczegóy dotyczce atrakcji: gocie jedzili omioosobowymi pojazdami, wybierajc sporód dwóch poziomów intensywnoci (Mild lub Wild). W okolicy znalazoby si równie nowe siedlisko pingwinów, restauracja i sklep.

Budowa

Restauracja The Penguin Encounter, Friends of the Wild i Antarktyda Market zostaa zamknita 3 stycznia 2012 roku. Zostay one rozebrane w pierwszej poowie 2012 roku, a pionowa konstrukcja rozpocza si w lipcu. Budowa trwaa do 2013 roku, a ciany konstrukcyjne runy na tydzie przed otwarciem atrakcji. Atrakcja kosztowaa ponad 40 milionów dolarów.

Otwarcie

19 lutego 2013 r. SeaWorld Orlando ogosi, e Antarctica: Empire of the Penguin zostanie otwarty 24 maja. W przeciwiestwie do wielu atrakcji, przejadka nie miaa mikkiego okresu otwarcia ; zamiast tego by otwarty dla wybranej liczby pracowników i ich rodzin, mediów podróniczych i blogerów przed jego publicznym otwarciem.

24 maja 2013 roku SeaWorld Orlando otworzy atrakcj dla publicznoci. Otwarcie przycigno tysice goci, a niektórzy czekali ponad cztery godziny na wejcie na pokad.

Przejadka i wystawa

Gocie wchodz do kolejki z obszaru parku o tematyce antarktycznej. Due grupy jedców i nie jedców s wpuszczane do sali przed pokazowej, w której projekcje antarktycznego krajobrazu mieszaj si z eksponatami 3D. W filmie z narracj gocie poznaj koloni pingwinów biaobrewych na Antarktydzie, w której znajduje si nowonarodzony pingwin o imieniu Puck. Po pre-show gocie podaj ciek do skrzyowania. Osoby, które nie jed, ogldaj kolejny pokaz wstpny przed wejciem na wystaw pingwinów. Jedcy wybieraj agodn lub dzik jazd. Nastpnie s dzieleni na omioosobowe grupy, aby wsi do pojazdu na jednej z czterech stacji. Jedcy siedz w dwóch rzdach po cztery i s przytrzymywani pasami bezpieczestwa.

Pojazd porusza si po wntrzu Antarktydy, obracajc si, aby oglda róne scenerie i ekrany projekcyjne. Historia, która rozpocza si w pre-show, trwa dalej, a Puck wyrusza w morze. Kiedy jest pod wod, Puck jest cigany przez lamparta morskiego, zanim wynurza si na ld. Piosenka przewodnia przejadki Antarctica: One World, One Family Lauren Alaina   jest nastpnie odtwarzana, gdy gocie ogldaj siedlisko pingwinów na ywo za szyb, zanim pojazd wróci na czteroplatformow stacj rozadunkow.

Gocie wysiadaj w rodowisku pingwinów na wieym powietrzu, w którym temperatura powietrza wynosi okoo 32 °F (0 °C). Ta wystawa ma minimalne bariery midzy gomi a mieszkacami i zostaa zaprojektowana tak, aby gocie mogli sysze dwiki wydawane przez pingwiny.

Na wystawie yje cznie 245 pingwinów i alcydów; gatunek to Gentoo , król , Adeli i pingwinów Rockhopper , a take ich odpowiedniki Arktyki, maskonury , a Murres . Park moe zmienia owietlenie, aby kontrolowa pory roku pingwinów. Szklane okno o dugoci 6,1 m pozwala gociom zobaczy ich w basenie o temperaturze 45 °F (7 °C) z podwodnego obszaru widokowego. Cae dowiadczenie trwa okoo 25 minut. Aby zminimalizowa zapachy na wieym powietrzu, pracownicy czyszcz eksponat kilka razy dziennie i codziennie wymieniaj 9100 kg niegu.

Obszar tematyczny

Obszar tematyczny Antarktydy rozciga si na 4 akrach (1,6 ha) wewntrz SeaWorld Orlando. Brama wejciowa o wysokoci 50 stóp (15 m) ssiaduje z teatrem Sea Lion & Otter, a mniejsze wejcie znajduje si w pobliu trasy Podró do Atlantydy . Oprócz Imperium Pingwina w obszarze tematycznym znajduje si kilka innych atrakcji. W caym obszarze odtwarzana jest zaptlona 45-minutowa cieka dwikowa. W centrum obszaru znajduje si Biegun poudniowy, a otaczajce ciany zdobi rzeby przedstawiajce pingwiny. W Expedition Cafe, South Pole Beverages i Glacial Collections mona kupi jedzenie, napoje i pamitki.

Produkcja

System jazdy

Antarctica: Empire of the Penguin zawiera prototypowy, oparty na ruchu, bezladowy system jazdy w ciemnociach przez Oceaneering International , producenta systemów jazdy do The Amazing Adventures of Spider-Man , Transformers: The Ride i The Curse of DarKastle . Przejadka jest pierwsz tego typu na wiecie.

Kiedy w listopadzie 2011 roku ogoszono atrakcj, Oceaneering opracowa ju dziaajcy prototyp pojazdu do jazdy. Pierwsza grafika koncepcyjna atrakcji zostaa wydana w kwietniu 2012 r.: okrgy pojazd z omioma pasaerami w dwóch rzdach po cztery. 11 maja 2012 Oceaneering zoy wniosek patentowy na technologi jazdy. Na targach IAAPA Attractions Expo w listopadzie 2012 r. SeaWorld Orlando i Oceaneering International zaprezentoway publicznoci bezladowy, oparty na symulatorze ruchu pojazd do jazdy.

Kady pojazd zasilany bateryjnie lub AGV skada si z dwóch platform. Jedcy siedz na górnej platformie, która zapewnia trzy stopnie swobody . Nisza platforma zapewnia wielokierunkowy ruch boczny. W przeciwiestwie do poprzednich projektów jazdy, system bezladowy oraz konfiguracje kó i silnika umoliwiaj ruchy ukone do perspektywy rowerzysty. Pojazd wykorzystuje do nawigacji system martwego zliczania opracowany przez Frog AGV i moe przekroczy ciek innej osoby. Kontroler pokadowy pojazdu komunikuje si bezprzewodowo z centralnym kontrolerem systemu jazdy. Polecenia ruchu s wydawane przez kontroler systemu jazdy i wykonywane przez kontroler pojazdu. Specjalnie zaprojektowany system umoliwia szybkie adowanie akumulatora pojazdu podczas dokowania na platformach zaadunkowych i rozadunkowych.

Marketing

SeaWorld Orlando ogosi Antarctica: Empire of the Penguin jako cz najwikszej dotychczas ekspansji parku. 18 miesicy midzy ogoszeniem a otwarciem park chcia wygenerowa popyt na przejadk. W ramach tej kampanii SeaWorld w lipcu 2012 roku wypucio film promocyjny oraz seri filmów ( Behind the Freeze ) z udziaem dyrektora kreatywnego Briana Morrowa.

Przyjcie

Dewayne Bevil z Orlando Sentinel powiedzia, e najgortsza atrakcja w parkach rozrywki na Centralnej Florydzie w tym tygodniu jest równie najzimniejsza. Bevil przeprowadzi wywiady z kilkoma gomi parku; komentarze zawieray: Mylaem, e [jazda] bya naprawd fajna i jest pikna, a niektórzy opisali to jako lepsze ni atrakcje, które zastpi. Barbara Nefer z Examiner.com powiedziaa, e gocie pokochaj Pucka, gównego bohatera przejadki. Wolaa dzik wersj przejadki, opisujc j jako waciwie nadal bardzo przyjazn rodzinie i mówic, e wystawa bya ogromn atrakcj atrakcji. Robert Niles z Theme Park Insider zgodzi si, e gówn atrakcj bya wystawa pingwinów. Niles opisa procedur wysyki jako kluczow dla przejadki: jeli SeaWorld moe wysa kwartet pojazdów wycigowych co minut, zgodnie z projektem, fani uznaj t przejadk za zabawn. W póniejszym artykule Niles podkreli krytyk przejadki niektórych goci, opisujc j jako brak ciekawej historii i niewystarczajc ilo widoków na gwiazdy atrakcji pingwiny SeaWorld. Twierdzi jednak, e promocje SeaWorld byy zbyt fotorealistyczne, tworzc oczekiwania na wraenia, których jazda nie zapewnia, by moe powodujc rozczarowanie wielu z tych odwiedzajcych.

Lawrence Goldsmith z Daily Mirror podzieli opini innych recenzentów: pingwiny s gwiazdami serialu. Goldsmith powiedzia, e opcje jazdy (agodne lub dzikie) pozwalaj kademu, od dzieci po poszukiwaczy mocnych wrae, cieszy si tym dowiadczeniem jednakowo. Arthur Levine z About.com da trzy z piciu gwiazdek, mówic, e czuje si skonfliktowany: same animacje byy dobre, ale ogólna fabua bya rzadka; system jazdy by intrygujcy, ale niewykorzystany. Na zakoczenie pochwali SeaWorld za podjcie miaej inicjatywy budowy pierwszoligowej atrakcji, ale stwierdzi, e jazda wydaje si pospieszna i zbyt krótka.

Z komercyjnego punktu widzenia, w dniu otwarcia obszaru gocie czekali w kolejce przez ponad cztery godziny, aby dowiadczy flagowej atrakcji; SeaWorld oszacowa kolejki na okoo poow tego czasu. Dennis Speigel z firmy konsultingowej International Theme Park Services spodziewa si, e frekwencja wzronie od piciu do dziesiciu procent. Speigel spekulowa, e wzrost ten byby wyszy ni w przypadku odsonicia pojedynczej atrakcji; byby to jednak mniej ni 36-procentowy wzrost dla Islands of Adventure po otwarciu Czarodziejskiego wiata Harry'ego Pottera .

W listopadzie 2013 roku Oceaneering zdoby nagrod Thea Award od Themed Entertainment Association za wybitn rozrywk tematyczn i projektowanie wrae, za beztorowy system jazdy.

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Romuald Drozd

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Karina Borkowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Maciej Chrzanowski

Ten artykuł o zmiennej Antarktyda: Imperium Pingwina przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Maciej Nowicki

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.