Antarktyda VespucciWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antarktyda Vespucci, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antarktyda Vespucci, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antarktyda Vespucci, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antarktyda Vespucci, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antarktyda Vespucci, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antarktyda Vespucci. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antarktyda Vespucci
Wystp Antarktygo Vespucci w 2014 roku
Wystp Antarktygo Vespucci w 2014 roku
Informacje ogólne
Pochodzenie Floryda i Nowy Jork , Stany Zjednoczone
Gatunki Mocny pop , indie rock
lata aktywnoci 2014-obecnie
Etykiety Cytat Unquote , Really Records, Asian Man , Polyvinyl , Big Scary Monsters
Czonkowie Chris Farren
Jeff Rosenstock

Antarctigo Vespucci amerykaski indie rock band, zaoony w 2014. Zespó skada si z punkowych muzyków Chris Farren i Jeff Rosenstock .

Zespó tumaczy swoj nazw artem: Amerigo Vespucci jest gociem, który odkry Ameryk, wic ma si rozumie, e Antarktygo Vespucci byby facetem, który odkry Antarktyd.

W wywiadzie dla Uproxx zespó wyjani, e ich proces twórczy przy tworzeniu nowego albumu Antarctigo Vespucci zazwyczaj zaczyna si od demówek Farrena. Wedug duetu Rosenstock wybierze dema, które najbardziej mu si spodobaj, a nastpnie bd wspópracowa nad gotowym produktem. W 2019 Reddit AMA Farren wyjani: Rónica midzy piosenkami Chrisa Farrena a piosenkami AV polega na tym, e Jeff Rosenstock produkuje piosenki AV. W wielu przypadkach w AV cakowicie dekonstruujemy piosenk i budujemy j dla zabawy.

Historia

Pochodzenie i formacja

Antarctigo Vespucci powstao w 2013 roku, gdy rozpada si zespó Fake Problems Farrena i Bomb the Music Industry Rosenstocka ! by na poegnalnej trasie. Farren i Rosenstock skrzyowali si ju wczeniej w trasie, ale byli zaledwie znajomymi w czasie, gdy zaczli wspópracowa nad tym, co póniej stao si debiutanck EPk zespou Soulmate Stuff, wydan na pocztku 2014 roku. Tytu EP mia umkn przed natychmiastowe poczenie obu artystów ze sob.

Farren i Rosenstock napisali, wyprodukowali i zagrali na wikszoci instrumentów w Soulmate Stuff sami, z Farrenem na wokalu i Bennym Horowitzem z The Gaslight Anthem na perkusji. Krótko po wydaniu Soulmate Stuff , zespó wyda swoj drug EP-k, I'm So Tethered , pod koniec 2014 roku.

Powrót na wysp

Podczas pracy nad Soulmate Stuff and I'm So Tethered , Farren i Rosenstock zaczynali podcast, w którym ponownie ogldali odcinki serialu telewizyjnego LOST z 2004 roku , zatytuowanego Back to the Island . Jednym z gównych elementów podcastu s piosenki tematyczne stworzone przez Farrena, Rosenstock lub we wspópracy ze sob. Piosenki s czsto krótkie, zazwyczaj nie przekraczaj minuty. W sumie duet stworzy ponad 220 piosenek do podcastu.

Podcast czasami goci innych muzyków, w tym czonków zespou koncertowego Antarctigo Vespucci, Laury Stevenson i Johna DeDomenici . W 2020 roku, podczas pandemii COVID-19 , duet przerobi podcast na ogldanie filmów o Batmanie i przemianowa go na Bat to the I Man . W lutym 2021 roku podcast zosta ponownie przerobiony, tym razem skupiajc si na serialu telewizyjnym CW Batwoman z 2019 roku i zosta przemianowany na Bat Wo (The I) Man.

Opuszczenie La Vida Loca

W 2015 roku zespó wyda swój pierwszy peny album, odchodzisz Vida Loca La na Rosenstock za wynagrodzeniem, co chcesz etykiet, cytatu Records . Zespó okreli swój debiutancki album jako rozmarzony, plaowy pop-punk z chwytliwymi haczykami i apartment power-pop, prawdopodobnie w odniesieniu do albumu, który zosta w duej mierze nagrany i wyprodukowany w maej sypialni w mieszkaniu Rosenstocka na Brooklynie .

W tym samym roku Antarctigo Vespucci wystpi na festiwalu muzyki punkowej The Fest w Gainesville na Florydzie . Stereogum wymieni Antarctigo Vespucci jako jeden z 50 najlepszych nowych zespoów 2015 roku i okreli Leavin' La Vida Loca jako oznaczajcy postp w kierunku bardziej konkretnego projektu, w przeciwiestwie do poprzednich wydawnictw EP.

W 2016 roku zespó wyda limitowan kompilacj winylow The Essential Antarctigo Vespucci Vol. 1 z Asian Man Records . Winyl zawiera utwory z niedostpnych wówczas na rynku EPek Soulmate Stuff i I'm So Tethered , a take kilka niewydanych utworów.

Mio w czasach e-maili

W sierpniu 2018 roku ogoszono, e zespó podpisa na winylu rekordu Co . Zespó i wytwórnia

W padzierniku 2018 roku zespó wyda swój drugi penowymiarowy album Love in the Time of E-Mail. Stereogum okreli debiutancki singiel White Noise jako chrupicy i zwizy, a album jako orzewiajcy, zabawny, gboko chwytliwy i bardziej o mioci ni e-mailu. W swojej recenzji 4.5/5 New Noise Magazine zauway, e w Love in the Time of E-Mail podczas gdy muzyka jest popowa i optymistyczna, teksty nie stroni od ciszych tematów.

Przed wydaniem albumu zespó wyda swój pierwszy teledysk do utworu Freakin' U Out. Film przedstawia Farrena i Rosenstocka witujcych 100 lat Antarktygo Vespucci.

Wraz z wydaniem Love in the Time of E-Mail , zespó zapowiedzia Live! W trasie Time of E-Mail z punkowym zespoem Katie Ellen w listopadzie 2018 roku. Na pocztku 2019 roku zespó koncertowa na zachodnim wybrzeu Stanów Zjednoczonych z zespoem AJJ .

Dyskografia

Albumy studyjne

PE

  • 2014: Soulmate Rzeczy (Cytat Unquote Records)
  • 2014: I'm So Tethered (Cytuj Unquote Records)

Kompilacja albumów

  • 2016: Niezbdne Antarktyda Vespucci Cz. 1 (Zapisy Azjatów)

Filmy muzyczne

  • 2018: Freakin' U Out (re. Clay Tatum)

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Jerzy Klimek

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Antarktyda Vespucci, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Magdalena Michalak

W tym poście o Antarktyda Vespucci dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Adrianna Turek

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Antarktyda Vespucci pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Antarktyda Vespucci tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Zuzanna Olejniczak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.